2733
2734

با یکنفر در مجازی آشنا شدم و دو مرتبه هم تلفنی صحبت کرد. دو سال از من کوچکتره و سابقه ازدواج نداره. من یکبار ازدواج کردم و جدا شدم ولی فرزندی ندارم. 

من سوالم اینه که آیا طبیعیه اولین مرتبه با یکی تو چت حرف میزنی بعد چندتا عکس خودشو فوری بفرسته و منم یک عکس فقط بفرستم و اصلا نگه بیشتر بفرست؟

آیا طبیعیه که حتی عکس پدر و مادر و جمع خانوادگیشونو بدون اینکه من بگم بفرسته؟ البته بعدش پاک کرد

آیا اینکه من تو حرفام حرف پیش اومد و گفتم خارج از کشور بودم چند سالی و اصلا نپرسه کجا بودی و برای چی طبیعیه؟

اینکه تو‌حرفام گفتم با دوستم رفتیم مسافرت با ماشین قبلیم و بعد دوستم گفته با ماشین جدیدت هم باید بریم و اصلا نپرسه که ماشینم چیه طبیعیه؟البته منم نپرسیدن ماشینشو

یا اینکه مثلا در مورد کارم و رشته ام و اینا چیزی نمیپرسه

لطفا نظرتونو بگید. ممنون. 

این دوست مجازی شما هدفش چیزی دیگر است س ک س یا پول گرفتن ازت شک نکنید می دونه طلاق گرفتی و میخواد بی اعتنا نشون بده تا ضربه رو در اخر بزنه بهش اعتماد نکن 

شما ناخواسته داری براش دون می پاشی اما اون صیدت می کنه با احترام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این دوست مجازی شما هدفش چیزی دیگر است س ک س یا پول گرفتن ازت شک نکنید می دونه طلاق گرفتی و میخواد بی ...

از لحاظ مالی گویا جوری که میگه بد نیست. البته من هنوز ندیدمش. ولی منم مشکوکم. چون طبیعی نیست اینقدر بی تفاوتی. یعنی خودم هم فکر میکنم وقتی برای طرف اهمیتی نداری ازت سوالی نمیکنه. ممنون از شما

2728
از لحاظ مالی گویا جوری که میگه بد نیست. البته من هنوز ندیدمش. ولی منم مشکوکم. چون طبیعی نیست اینقدر ...

قطعا شک نکن پسرا اینقدر زرنگ شدن کلی مهارت دارن یه پسر به من می گفت خیلی خانواده برام مهمه توی دوبار ملاقات فهمیدم فقط دنبال هرزه گری هست