2737
2739

از دیشب آدم نیست 

حالم بده 

غصمه براش ، چرا کرونا آدمای بد رو نکشت 

چرا این همه آدم خوب مثل دوست من مردن ؟ 

دیشب با شوهرم بیرون بودیم 

یه دختر تقریبا ۱۷ ساله ( بیشتر بهش نمی‌خورد ) 

کنار خیابون شلوغ بود اما نه زیاد که نشه دید 

یه پدری تقریبا ۴۲ ساله داشت با چوب دخترش رو کتک میزد که کجا بودی ؟ 

عمه ی دختره هم قسم میخورد داداش از عصر خونه ی من بوده گوشیش افتاده توی آب بارون واسه همین خاموش بوده 

مادر دختره هم خبر دار بوده اونم بود می‌گفت من خبر داشتم احمد  

اما پدره داشت دخترشو میکشت 😭

الهی بمیرم صورتش پر خون بود 

شوهرم برگشت گفت به این میگن پدر ! 

گفتم خدا یه چیزی می‌دونه که بهمون بچه نمی‌ده 

باهاش قهر کردم 

به نظرتون خوب گفتم بهش 

چرا من باید تاوان شوهرمو بدم 

اگر شوهرم آدم خوبی نیست واسه پدر شدن و شاید خدا واسه همین بچه بهمون نمی‌ده گناه من چیه 

قضاوت کردی درمورد شوهرت!

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فازت چیه با شوهرت قهر کردی  اصلا چه ربطی داشت خدا تو این کارا دخالت نمیکنه بدون ناخدا داریم میر ...

شوهرشون کار اون آقا رو تایید کرده 

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.

وا این چه حرفی بود زدی میدونی با چوب مثل پدر اون دختر همسرتو می‌زدی اما این حرفو نمیگفتی اشتباه ما زن ها همینه فکر میکنیم فقد ما حس مادرانه داریم اما آقایون نه عشق اونا هم اندازه ماست درد ناباروری روی دوش هر دوتونه

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2740
نه شوهرش گفت به این میگن پدر ?یعنی تایید نکرد  اگه تایید کرد که قهر کافی نیست با پشت دست بزنه ...

نه شوهرم تاییدش کرد 

گفت یعنی پدر خوبیه که داره اینکارو می‌کنه 

دخترش کجا بوده