2777
2789
عنوان

بنظرتون این آدم داره نخ میده؟

90 بازدید | 10 پست

امروز با خواهرم رفتم یه نقره فروشی که چند تا النگو بگیرم

فروشنده پسر جوونی بود خوش صحبت و چهره ی خوبی ام داشت

النگو هارو مینداخت دستم بعد میگفت ایشالا بختت باز بشه😂😂

گفتم مرسی.. بعد شروع کرد سوال پرسیدن که چن تا بچه اید و کجایی هستید و بچه چندم هستی و این حرفا.. 

من چهار تا النگو خریدم بهم میگفت بیا یه دستش کنیم 6تا بشه اصلا پولشم نده😂گفتم نمیخوام

آخرم وقتی داشتیم میومدیم گشت دنبال دفتر فاکتور.. آخرم پیدا نکرد رفت از مغازه بغلی اورد

پایینشم شماره و امضا زد و گفت اگه مشکلی پیش اومد یا تعویض داشتید به روبیکا و ایتا پیام بدید

بنظرتون شماره رو از قصد داد؟ 

نمیدونم چطور سرِپام که هردفعه با وزنه وایستادم لب آب"*

فکر کنم اره😄

من به هیچ عنوان بچه نمیخوام ولی شوهرم دوست داره ولی اگه ی روز بخوام بچه دار بشم باید شاسی بلند دم در پارک شده باشه تو خونه بزرگ خودم رو مبل دراز بکشم و به طلاهای زیادی که دارم نگا کنم و دو تا کارت پر از پول که حداقل هر کدوم دو ملیارد توش باشه هم زیر بالشم باشه تا بتونم ب اوردن بچه فکر کنم اره عزیزم بی مایه فطیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه😂😂 حالا چیکار کنم بنظرت؟ 

اگه ازش خوشت میاد ب ی بهونه ای پیام بده یا تو روبیکا فالوش کن😂

:)🌕    ازادی‌کلمه‌زیباییه‌که‌حتی‌حاضرنیست‌حروفش به‌هم‌وصل‌بشه.                          کاربری دست ²نفره M&A💞
اگه ازش خوشت میاد ب ی بهونه ای پیام بده یا تو روبیکا فالوش کن😂

میدونی میترسم یه وقت متاهل باشه پیام بدم ضایع بشم.. البته فکر نکنم متاهل باشه ولی باز میگم شانس مایه😂😂

بنظرت یه ادم متاهل اینطور رفتار میکنه؟من نمیدونم

نمیدونم چطور سرِپام که هردفعه با وزنه وایستادم لب آب"*
میدونی میترسم یه وقت متاهل باشه پیام بدم ضایع بشم.. البته فکر نکنم متاهل باشه ولی باز میگم شانس مایه ...

اوه . نمدونم بعضیا کرم دارن

عکستو بزار پروف فالو کن خودش بیاد 

:)🌕    ازادی‌کلمه‌زیباییه‌که‌حتی‌حاضرنیست‌حروفش به‌هم‌وصل‌بشه.                          کاربری دست ²نفره M&A💞