2752
2734
عنوان

کیا لیزر رفتن؟لعنت بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 2860 بازدید | 119 پست
آهان دستگاه کیوسوئیچ رو به من گفتن تضمین هم کردن ولی من نرفتم به سرم زد برم ببینم نتیجه میگیرم یا ن ...

ازدستگاهای معروفی مص کندلا الکساندرایت اینا استفاده کن ک امتحانشونو پس دادن، قبلش برو یه کلینیک ببین با توجه ب رنگ و جنس پوستو موهات چه دستگاهیو بهت معرفی میکنه چنتا کلینیک مختلف سر بزن ب اجماع ک رسیدی اونموقع انجام بده

پول دربیارید برا پشتتون دیوار بخرید

منم یک ساله پی رم موی صورتم یکم کم شده ولی بازم هستش کدوم دستگاه موی زائد رو کلا از بین می بره ؟

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه اون ژل ها پول دور ریختنه  نابلکس عالیه

مطبشون شلوغ بود چ‌میدونم از خانم های مطب سوال کردم گفتن راضین

این که تو درست میگی ‌، به این معنی نیست که حتما من اشتباه میگم! تو زندگی رو از دیدِ من نگاه نمی کنی... :)  
دستگاه هایی که لمسی هست نرید اونی که وسیله سری میدن بهتون وباپوست تماس نداره خوبه. نمونش همین کندلا ...

اتفاقا ازشون سوال کردم گفتن اونایی ک دستگاه کندلا دارن شبهه کندلا س

راستی هزینه تون چند شده جلسه ایی

این که تو درست میگی ‌، به این معنی نیست که حتما من اشتباه میگم! تو زندگی رو از دیدِ من نگاه نمی کنی... :)  

بچه ها برای بیکینی چه دستگاهی خوبه که زیاد درد نداشنه باشه؟ من. نمیتونم درد شدید رو تحمل کنم

توی تاپیکهایی که موضوعش جدی و خانوادگیه یا در مورد ازدواج و فرزنداوری هست، لطفاً عزیزانِ زیر ۲۲ سال، پست های منو ریپلی نکنن🩷
من یک سال و نیم دایود رفتم. 8 ماه هم الکساندرایت. دایود فقط واسه موهای ضخیم و تیره جواب میده. ...

الکساندرایت قبلش ژل میزد؟

نه زود نرو ۳۰ درصد زوده 

خودشون گفتن اخه😶

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2706