2752
2734

من چند ماهه زیر نظر متخصصم و در حال درمان تنبلی تخمدان و اقدام برای بارداری هستم 

این ماه دکتر گفت وضعیت تخمدان هات خیلی خوب شده و همه کیست هات از بین رفتن بهم کلومیفن و دو دوز آمپول اچ سی جی داد

حالا بماند دوماه دارم انواع و اقسام قرص ها مثل پونیکا آی پی ۶ و اوا پلاس و آلگومد و فرتیل سی ام و نوتراکس فیمیل و سندورس زینک  و ..... با تجویز دکتر مصرف میکنم تا اوضاع باروریم بهتر بشه 

حالا این ماه که کلی امیدوار شده بودم از چهار روز پیش بشدت مریض شدم بدن درد شدید و تب و لرز و گلو درد شدید 

مقاومت کردم دکتر نرفتم اما دیشب از شدت گلو درد داشتم گریه میکردم دیگه رفتیم دکتر گفت گوش هات عفونت کرده بهم آمپول بتامتازون و کلرفنیرامین با یه عالمه قرص شامل قرص های ضد آلرژی و چرک خشک کن  داده بهشم گفتم برای بارداری اقدام کردم 

خلاصه که الان خیلی ناراحتم میترسم این همه دارو باعث بشه حامله نشم من به ندرت اونم چند سال یبار مریض میشم حالا تو این شرایط بعد کلی خرج کردن وقتی خیلی امید داشتم اینطوری شد بنظرتون امکان بارداری هست؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
منم ۷ روز مونده به موعد لعنتی خیلی امیدوار میشم بااینکه سونوم این ماه افتضاحه تو تاپیکام هستش ولی با ...

آره اگه خدا بخواد هیچی غیر ممکن نیست ان شاءالله براتون بهترین ها پیش بیاد

2706