2733
2734

سلام 

دلمه گذاشتم، روش یه بشقاب گذاشتم که موقع جوشیدن باز نشن، ولی ردیف اول کمی باز شده، 

راه پله مون وضعش خرابه کثیفه، 

برنج ایرانی رو چند ساعت قبل از پخت خیس کنم تا موقع پخت شفته نشه؟ 

و از ساعت کی شروع کنم به خرد کردن سالاد و پختن غذا و.... فقط مرغ و سوپ و برنجم مونده از ساعت چند بپزم ک موقع افطار تازه باشه؟ 😂طولانی ‌‌شد ببخشید 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
خب فدات شم شما که امروز مهمون داری باید از چند روز قبل کم کم کارهات رو میکردی نه که بذاری امروز!

از صبح خونه رو جارو کردم و ظرف شستم پسرم مریض بود صبح 4 از دکتر اومدیم 😥

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

سوپ رو حتما باجوپرک بزار بپزه دیگه. خورشت مرغ هم الان دیگه وقتشه بزار. برنج تو خیس کن سالادتو درست کن همینا وقت میبره ها 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭