2752
2739
عنوان

دارم طلاق میگیرم با بچم اومدم خونه بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوبه ک بچه نداری.افرین

آره از این نظر خوبه ،، اما بدیش اینه که جدایی من بی علته و من دو ماهه تو ذهنم مرور میکنم چرا اینطوری شد

همسرم یهویی بعد چندسال زندگی مشترک اومد گفت دوست ندارم و می‌خوام طلاقت بدم همین ،،، حتی با هم مشکل هم نداشتیم 

بنظرم برا شما بسته بندی موادغذایی و سبزی خورشت و اینا  خیلی خوبه.  هم توی خونه بالا سر بچتی.  هم میتونین خانوادکی کار راه بندازین

اول توی دیوار و اینا تبلیغ کن.  بعدم یهکانال بزن اقوام و همسایه تا.  دوستاتونو عضو کن.  بگو معرفی کنن به کسایی که میشناسن.  . 

قیمت بقیه جاها رو تو دیوار ببین یکم پایینتر از بقیه بده برای جذبمشتری. 

یکم کارت گرفت میتونی توسعه بدی کم کم.  

برای شروع سرمایه زیادی نمیخوای.  فعلا دهکیلو سبزی بگیر با دست خورد کن و بسته بندی کن.  فروش رفت دوباره.  کم کم مشتریات زیاد شد یدونه خوردکن کوچیک بگیر کم کم توسعه بده.  یهو دنبال لقمه ی بزرگ نباش.  

خیلیااز زیر صفر شروع کردن ولی چون بلد بودن مشتریشون رو پیداکنن الان مغازه زدن انواع و اقسام عرقیجات،  رب انار.  رب گوجه،  انواع سبزیجات بسته بندی شده و...  رومیفروشن.  

هیچ کجا نمی‌خواد برید سر کار. یه ماه آموزش ببینید از طریق همین فضای مجازی و فارکس یاد بگیرید.با پنج تومن هم میتونید شروع کنید

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست