2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۱۴ روز بعد از امپول بی بی چک بزن عزیزم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
عزیزم روز چند امپول فهمیدین باردارین

من این ماه چون روز ۲ پریودم افتاد تو تعطیلات عید نتونستم برم روز ۱۱ پریود که رفتم دکترم ۲تا امپول هاش ام جی با قرص متفورمین داد امپول ها رو هم با فاصله یک روز زدم فردا قراره برم برای سونو ببینم فولیکول چقدر رشد کرده 

2738
من این ماه چون روز ۲ پریودم افتاد تو تعطیلات عید نتونستم برم روز ۱۱ پریود که رفتم دکترم ۲تا امپول ها ...

ندیدم اینجوری ولی انشالله ک جواب میگیری چقد اقدامی؟

واسه اینکه ایندفعه بچه ام سالم باشه و بمونه برام صلوات میفرسی؟!🥹کاربرخیلییی قدیمی
ندیدم اینجوری ولی انشالله ک جواب میگیری چقد اقدامی؟

یک ساله اقدامم امروز رفتم سونو برای رشد فولیکول دکترم گفت تخمدان ها خیلی خوب نتیجه میده بااین امپول توی سونو واژینال نگاه کرد به رحمم گفت پولیپ داری همین باعث میشه باردار نشی چون من دفعه دوممه استفاده میکنم از این امپول گفت امپول ازاد سازی مینویسم اگه باردار شدی که هیچ باید خیلی مواظب باشی چون پولیپ باعث سقط میشه اگه نشدی روز ۵ پریود بیا بنویسم برو سونو بیرون بعد عمل پولیب

کسی عمل پولیپ انجام داده به نظرتون خیلی سخته

من پولیپ داشتم یه عمل ساده ست، همون روزم مرخص میشی

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2706