2733
2739

عزیزان من حلیم رستورانی و کلا حلیم بیرونی بلدم درست کنم

اگر سوالی دارید در خدمتم

فقط هدفم از این تاپیک کمک خیرخواهانه به شماست

عیدتون هم مبارک

طاعاتتون هم قبول

التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حلیم ک میپزم ک رنگش عین رستورانیا روشن نمیشه تیره ترهچرا؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

سلام گل روزت بخیر

من غذاساز ندارم

چجوری حلیمی که درس میکنم کشدار بشه

اصن علت کشدار شدن حلیم چیه

تو رووووو خدااااا کتاب بخونید مسواک بزنید****بی‌نهایت زندگی رو دوست دارم و می‌خوام تا جایی که می‌شه زندگی کنم. کاش هر چی خاک اموات شما هست بقای عمر من باشه.این فیلم را به عقب برگردان آن قدر که پالتوی پوست پشت ویترین، پلنگی شود که می دود در دشت های دور، آن قدر که عصاها پیاده به جنگل برگردند و پرندگان دوباره بر زمین.نه!به عقب تر برگرد. بگذار خدا دوباره دست هایش را بشوید در آینه بنگرد؛ شاید تصمیم دیگری گرفت.-گروس عبدالملکیان
2738
سلام گل روزت بخیر من غذاساز ندارم چجوری حلیمی که درس میکنم کشدار بشه اصن علت کشدار شدن حلیم چیه

کش دار شدن حلیم با پخت زیاد و مهم تر از اون مخلوطش هست

من با مخلوط کنی که سر آبمیوه گیری هست و گوشت کوب برقی امتحان کردم کاملا غلیظ و کش دار میشه

میشه مختصر بزارین دعاتون میگم برا افطاری بپزم 

الان به افطار نمیرسه عزیزم

به رو چشم

بلغور گندم باید چند ساعت خیس بخوره

بعد بزارید ۱ساعت بپزه

جداگانه گوشت یا مرغ یا بوقلمون رو فقط با نمک و پیاز بزارید بپزه

آب گوشت پخته شده رو با بلغور پخته شده بریزید داخل مخلوط کن تا کامل یکدست بشه

بعد گوشت بکوب

همه رو بریز داخل قابلمه و بزار رو شعله ملایم

گوشت که با گوشتکوب برقی خرد میشه دیگه کش نمیاد

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706