2752
2734
عنوان

سوال شرعی دارم خیلی اورژانسی

336 بازدید | 30 پست

سلام نماز و روزه هاتون قبول باشه.

من چند بیماری مختلف زنان دارم از اندومتریوز و ادنومیوسیس و تخمدان مولتی فولیکولار بگیر تا پولیپ رحم که امروز متوجه شدم

ساکن کانادا هستم و اصلا اصلا دست خودم نیست انتخاب پزشک متخصص.

پزشکم امروز گفت یکی از پزشکانی که عمل کورتاژ پولیپ انجام میده جمعه یه کنسلی داره خواستی بفرستم عمل کنه؟ 

منم پرسیدم زن هست یا مرد؟ گفت مرد

گفت خیلی آپشن نداری 

اگه این جمعه عمل نکنه عملت با یه دکتر زن ممکنه بیافته ۳ تا ۶ ماه دیگه!! و اینطوری پروژه بارداریت هی عقب میافته

چون تا این عمل نشه بارداری احتمالش پایینه و سقط احتمالش بالاس

از طرفی میخوام دو ماه دیگه بیام ایران

تو نظرم بود تو ایران آی وی اف کنم

اما چیزی که متوجه شدم آی وی اف بعد از سه ماه از عمل پولیپ انجام میشه و اگه عمل پولیپ رو الان انجام ندم نمی تونم ایران آی وی اف کنم!!😔

حالا بهم بگید چی کار کنم؟!

فعلا عمل انجام بده تا بیماریت خوبه بشه بعد بفکر بارداری باش...

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

آخه کی گفته آی وی اف سه ماه بعد انجام میشه شما برو هیسترسکوپی پولیپتو بردار ۱۵روز بعد انتقال رو انجام بده

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴

عزیز این مسئله ی کاملا پزشکی چه ارتباطی به شرع داشت؟؟؟ 

فقط پزشک شما اجازه داره در این مورد اظهار نظر کنه نه حوزه ی علمیه 

فکر میکردم بعضیا اَرزونن ، مجانی از آب دراومدن🖐😄
آخه شرعا مجازم؟ چون این عمل به نحویه که از واژن انجام میشه بعد دکتر هم یه آقا هستن

پزشک هست 

چرا مجاز نباشه

والا خدا اونقدر سخت نمیگیره کخ آدمها سخت میگیرن

والا قدیما دکتر زنان خیلی وقتا آقا بوده در همین ایران خودمون

آخه شرعا مجازم؟ چون این عمل به نحویه که از واژن انجام میشه بعد دکتر هم یه آقا هستن

ای بابا دکتر محرمه...من سر زایمان طبیعی  دکتر زنانم مرد بود... 

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

پزشکم که خودشون یه آقای عربستانی هستن تا بحال هیچ جای منو ندیده 

برای این عمل توصیه کرد با یه پزشک کانادایی حاذق که بطوری اتفاقی جمعه آزاده انجام بدم عملو و تاکید کرد که مساله پزشکیه و نگاه جنسی نیست و درمانیه چرا رو این مساله حساسی؟

بعدم این که این دکتر خیلی معروفه تو کارش

مخ منو زد اوکی بدم

صبح به وقت ما قراره منشی زنگ بزنه هماهنگ بشیم برای عمل

وقتم کمه 

باید تصمیم بگیرم چه خاکی بریزم سرم؟😭