2733
2739

همه هم باهاش کار دارن 

انگار کل اون اداره ی خراب شده روی دست این آقا میچرخه 

از کم بودنش عصبی میشید یا درکش میکنید؟

وقتی هم میگی دیگه میرم میگه مرضضض

تیکه نندازین فقط نظر بدید

شغلشه دیگه الان شما ببین یه کارمند کارگزینی واقعا هر دقیقه گوشیش زنگ میخوره بدون اغراق تازه تلفن ثابت واحد که هیچی من یه دقیقه میرم واحد کارگزینی میگم این سه نفر چه اعصابی دارن اونوقت خانم یا شوهرشون باید شاکی بشه؟ خصوصا اگه تشویقی بیاد احکام بیاد بخشنامه بیاد دیگه کارگزینی زو میذارن روسرشون چون  خیلیا به کارتابل هم وارد نیستن 

حالا این یه مثال بود ایشونم لابد تلفن شغلیش زباده

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اخ خدا  همش میگه جبران میکنم  نمیدونم کِی

همینجوری بپذیرش یا ازش جداشو شغلشو که نمیتونه عوض کنه دوست من

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
میخواستم برم پیامش بدم پس کی جبران میکنی دلتنگی ها رو؟ هیچی نگم یا بگم؟ جدا ک نمیتونم بشم زندگیمه

این پیام بچه گانه رو ندیا اخه چیو جبران کنه خوب شغلشه کاربدی نکرده که جبران کنه

2740