2737
2739

اینم یه سواله از روی کنجکاوی پرسیدم

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونم آدمه چه فرقی داره 

اخه شغلش طوریه که نباید این کارو انجام بده

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

یه زمانهایی از هر کسی هر کاری برمیاد من یه دکتر روانشناس در حوزه زوج درمانی میشناسم بعد 17سال زندگی نتونست زندگی خودش رو درمان کنه و طلاق گرفتن

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2740
فروید 

واقعا فروید خودکشی کرده بود؟؟

حالا که روانشناسه یعنی اون دیگه درد و غصه نداره؟ اون همرو راهنمایی میکنه ولی کسی نیس اونو راهنمایی کنه من ندیدم خودکشی کنن ولی دیدم بعضیا زندگیشون پر از غصه و ناراحتی و مشکل هست

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
بله من دیدم  تزریق هرویین انجام میداد و اخر اور دوز کرد

کی بوده؟؟

خیلی عجیبه روانشناسا این کارو انجام بدن

2706