2733
2739
عنوان

چست تیوب

118 بازدید | 10 پست

دلم میخواستیه تاپیک کامل درباره چست تیوب برای کودکان بذارم و اتفاقاتی که این دو هفته برام افتاد چون هیچ تجربه و تاپیکی تو نی نی سایت نبود

من دلشکسته با این فکر خسته دلم تنگته.....

سه هفته پیش دخترم تب کرد و دکتر عمومی فقط تب بر و سفیکسیم داد، بعد از اون همچنان تب ادامه داشت، روز ۷ ام آزمایش دادم و بردمش دکتر اطفال.....باز هم بدون تشخیص....

جواب ازمایش خیلی وحشتناک بود از ازمایشگاه زنگ زدن با عفونت بالا دخترم رو رسوندم به بیمارستان

ریه دخترم ۷۰ درصد درگیر شده بود و آب آورده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم بستری شد و خیلی ناراحت بودیم چون دکتر اطفال آنکال بهمون گفت نمیتونه شهر خودمون کاری بکنه باید تخصصی قلب و ریه بررسی بشه و ما همون شب اول اعزام شدیم بخش تخصصی کودکان در یزد

2728

اونجا یک هفته آنتی بیوتیک قوی میگرفت و ما فکر میکردیم رو به بهبوده ولی هر شب تب میکرد .کابوس من شده بود تب و بی حالی دخترم. ریه و شکمش مثل یه تکه آتیش بود

بعد از یک هفته دوباره از ریه عکس گرفتن و ریه درگیری بیشتری دااشت....به اصطلاح پزشکی پلورال افیوژن سمت چپ

همون شب بردنش اتاق عمل و چست تیوب براش تعبیه شد

2740

چست تیوب برای دختر ۷ ساله من با وزن ۱۸ کیلو چیز وحشتناکی به نظر میرسه اما دختر من اصلا درد نداشت یا لااقل بروز نداد همون لحظه در اتاق عمل ۴۰۰ سی سی مایع خارج شد و همه علائم برطرف شد 

خداروشکر عزیزم ایشالا بلا دور باشه. چرا کاتتر پلور نذاشتن بجای چست تیوب

مقدارش بیش از یک لبتر بود و دخترم بدون بی هوشی نمیتونست تحمل کنه برای چست تیوب بی هوش شد