2733
2734

یه میمون هست به قول خودش عاشق خواهرمه

21 سالشه،،،آبجیم 15 سالشه😐،دو ساله،هر بار ما اینو بلاک میکنیم باز پیام میده  خواهرمم میگه دلم براش میسوزه😐 باعاش حرف میزنه،،،من همیشه چتاشونو میخونم و هر بار از حرص و عصبانیت دستام میلرزه چون این پسره روانیه فانتزیای عجیب دارع به خواهرم میگه کتکت میزنم بعد میام از دلت در میارم،،،بهش میگه مثل مامانت 100کیلو نشو از کوتوله چاق بدم میاد،،،،بهش میگه هر وقت ازدواج کردیم باید جلوی دایی و عموهات روسری بپوشی،،،بهش میگه هر وقت ازدواج کردیم اگه مامان بابام بهت حرف زدن تو هیچی نگو،،،من اگه با داداشم دعوا کردم تو دخالت نکن و......خیلی چیزای دیگه که الان یادم نمیاد

الان خیلی عصبانیم از بلاک درش آوردیم یع چند تا فحش دادم بهش باز بلاکش کردم

شما بگید من حق دارم دخالت میکنم،،خب خواهرمه دوسش دارم نمبخوام به درسش آسیب بزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق داری خواهرت الان هیچی نمیفهمه تو حساس ترین دوران زندگیشه سنی نداره که بخاد منطقی فکر کنه تاحد ممکن کمکش کن که به این رابطه هایه سمی و زود گذر تن نده

اززندگی کردن فقط نفس کشیدنش سهم ماشد[کاربر سابقم]
2731

اصلا چرا یه دختر ۱۵ساله با این پسر روانی حرف بزنه بچن نمی‌فهمم چرا یه دختر ۱۵ساله باید به فکر شوهر عشق عاشقی باشه بعدم میان میگن کودک همسری فلان بمان . چه خبرشونه حالا غیر ازین خانم دختر ۱۵ساله چراااا باید تو فکر ازدواج باشه چرااا اینجوریه واقعن 

خودت باش مگه خودت چشه؟ 
2738

من باشم پیگیری قانونی میکنم بخدا 

خواهرت تو سن حساسیه ، اصلا نباید درگیر این آدم بشه .

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤

شما اگه خیلی نگرانید نباید هی باهاش دهن به دهن بزارید و رو بهش بدید...بجاش به خواهرتون یاد بدین که نه الان سن مناسبیه واسه اینکارا و نه آدمش آدم مناسبیه ، از هرجا به هر اکانتی که اومد دوباره بلاکش کنه...

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂

بنظرم راهکارش فقط اینه بشینی با خواهرت حرف بزنی اونم زیاد

از تجربیاتت براش بگو

از ادمایی بگو که با ادم های اشتباه ازدواج کردن

از واقعیت بگو

ازادش بزار خودش بفهمه

وگرنه تو هیچ وقت نمیتونی جلوشو بگیری

بنطرم تا تجربه نکنه نمیفهمه ولی نه اینکه ازدواج کمه یه تجربه کوچیک تر 

دیگه باید برم فعلا

میرسم به هدفم..... پسرا لطف کنین پیام ندین من یک بار عاشق شدم یه عالمه عذاب کشیدم هنوزم درگیرشم لطفا تشریف ببرید و منو اذیت نکنین
2706