2737
2734
آخه تو سایت اومدنم شده داستان. هنوز ۴ ساعت نیست عضو نی نی سایت شدم نمی دونم کدوم ساعت واسه آقایونه ک ...

سایت خانم هاست ولی میخوای بمونی محترمانه چت کن نظر بده فقط مزاحمت ایجاد نکن

شما آقا هستی ی خانم؟

خانم ،تا حالا بیخود وبی جهت کلی فحش بهم دادند ولی چون من شانم اجازه نمیده فحاشی نمیکنم ،شش بار هم از سر لج برام گزارش زدن تعلیقم کردند البته بخاطر مسائل سیاسی ومذهبی

کاربری هفتم هستم ای کسانی که بیخود گزارش میزنید مدالی رو که گرفته نشون بدید!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا سایت آقایونه ی خانمها؟

سلام 

سایت فقط مختص خانم ها نیست

ولی شما بری ددی سایت عضو بشی خیلییی بهتره

خواستید اینجا هم بمونید قوانین سایت رو رعایت کنید و مزاحم خانم ها نشید

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2728
بخاطر مسایل سیاسی و مذهبی؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

اره ،ببین تو این سایت نباید در مورد مذهب یا سیاست نظر مخالف بدی وگرنه سریع برات گزارش میزنن وتعلیق میشی

کاربری هفتم هستم ای کسانی که بیخود گزارش میزنید مدالی رو که گرفته نشون بدید!!!!!!
بخاطر مسایل سیاسی و مذهبی؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

در ضمن سایت عمومیه فقط در تاپیکایی که مختص سوالات خانمهاست شرکت نکن

در ضمن سایت عمومیه فقط در تاپیکایی که مختص سوالات خانمهاست شرکت نکن

اگه مثلا بخوام با کسی خصوصی صحبت کنم و واقعا کار محرمانه ای داشته باشم ک دوست نداشته باشم کسی مطلع بشه باید چکار کنم؟

2740
اگه مثلا بخوام با کسی خصوصی صحبت کنم و واقعا کار محرمانه ای داشته باشم ک دوست نداشته باشم کسی مطلع ب ...

ببین میری تو خصوصی درخواست دوستی میدی ولی پیشنهاد میکنم اینکارو نکنی چون بعضی خانمها میان ابروت رو میبرن ویا اینکه برات گزارش میزنن که باز تعلیق میشی حالا بعضی هم کلا قبول نمیکنن ورد دوستی میزنن

ببین میری تو خصوصی درخواست دوستی میدی ولی پیشنهاد میکنم اینکارو نکنی چون بعضی خانمها میان ابروت رو م ...

منظورم دوستی با خانمها نبود. مثلا با ی آقا تو مسائل کاری صحبت کنم بعد خداحافظی کنیم و بخوام شب دوباره باهاش صحبت کنم از کجا بدونم آنلاینه ی نیست؟ ی اگه آنلاین نباشه براش پست بذارم بعد ک آنلاین شد بهش میرسه؟

منظورم دوستی با خانمها نبود. مثلا با ی آقا تو مسائل کاری صحبت کنم بعد خداحافظی کنیم و بخوام شب دوبار ...

ببین شما بهش درخواست دوستی بده بعد اون قبول میکنه ،دیگه شما نمیفهمید که انلاین هست براش پیام بذارید بعد اون خودش هر وقت انلاین بشه پیامتون رو میبینه وجواب میده 

ببین شما بهش درخواست دوستی بده بعد اون قبول میکنه ،دیگه شما نمیفهمید که انلاین هست براش پیام بذارید ...

اگه کسی برای کسی تو سایت ایجاد مزاحمت کنه از طریق شماره تلفن زنگ نمی زنند ک پیگیری کنم؟ منظورم خودم نیست کلی گفتم.

2706