2733
2734

چند وقت پیشا دیدیم پسر همسایه مون صدای بحث دعواش با مادرش میاد

مادرشم اومد بیرون کلی گریه کرد گفت پسرم اینه وسایل خونه رو شکونده و عاشق یه دختر از خانواده خرابی شده ما راضی نیستیم

گفت همه مسخرش میکنن با این انتخابش ولی پسرم حرف گوش نمیده گفته میخوام از این شهر فرار کنم برم 

بعد مشخصات دختره رو گفت من شناختمش قبلا جایی باهاشون رفت امد داشتم از اون خانواده های معتاد و بی ابرو بودن دختره مادرش جادوگر بود یه جادو برای زندگی من گرفتن زندگی منو نابود کردن سر یه جریانی... 

بعد دیگه دختره خیلی به پسره فشار اورد زورکی رفتن عقدش کردن هیچکس راضی نبود جالبه دختره جهیزیه هم نیاورد راحت ازدواج کرد

من پیجش داشتم وقتی ازدواج کرد یه ویدیو از دوران دوستی منتشر کرد چندسال تو بغل پسره بود باهاش همه جاااااا رفته بود 

مامان پسره میگفت کاری بهش کرده که ناهار شامم خونه نیومده همش با دختره بوده 

حالا من با اینا کاری ندارم

خب حالا ما چرا با هر پسری دوست میشیم شانس نداریم یه اشغال روانیش گیر ما میاد؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

والا منم  ی بار تو عمرم با ی دختر دوست شدم ب اسرار اون خودش و خانوادش از ی شهردیگه اومدن شهر ما ولی تا اینجا رفت  مدرسه خراب شد و خیانت کرد فقط ۴ سال جلو پیشرفتما گرفت یکی نیست یعنی دوتای باهم  پیشرفت کنیم با این همه جمعیت راست میگن گوشت خوب نصیب شوغال میشه