2737
2734
عنوان

یک صفحه قرآن بخوانیم 💙

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 73 پست
عزیزم دلم قراعت شد .قبول باشه ان شالله .خیر ببینی .و ان شالله خدا بحق صاحب الزمان هم ب دوست عزیزمون ...

سلام دوست عزیزم ممنونم که برام دعا میکنین اجرتون با امام حسین ان شالله همه حاجت روا بشیم.من الان میخوام قرآن بخونم بعد قرآنم صلوات برای سلامتی آقام امام زمان عج میفرستم همه دوستان و دعا میکنم .

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
قبول حق خواهرجون 🤲🏻 حاجتروا 💙  🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِ ...

متشکرم عزیز جان 🌼❤️

معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه. يَا سَرِيعَ الرِّضَا ، اِغْفِرْ لِمَنْ لاَ يَمْلِكُ إِلاَّ الدُّعَاءَ ، فَإِنَّكَ فَعَّالٌ لِمَا تَشَاءُ، اى مهربانى كه با سرعتى فوق تصور از بنده ات راضى مى شوى...                                                       گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول حق خواهرجون 🤲🏻 حاجتروا 💙 💚  🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ ع ...

ممنون مهربونم انشاءالله  ازشما هم قبول باشه

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

@خرزهر  

بانو سلام🌹

امروز در تاپیک قرآن دوستان برای سلامتی تون، آیه امن یجیب... قرائت کردند و صلوات فرستادند. 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2728
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @مامان،مهدیار   @سمیه_12   @ ...

سلام خواهر قشنگم 🥰😘🥰

ممنونم از دعوتت 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
@خرزهر   بانو سلام🌹 امروز در تاپیک قرآن دوستان برای سلامتی تون، آیه امن یجیب... قرائت کردن ...

سلام عزیز دلم خیلی از شما و دوستان عزیزم ممنونم ان شالله خدا به حق آقام عشقم امام زمان (عج)به همه سلامتی بده و گره از مشکلات همه باز کنه.😢

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2738

خوندم

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @کنکورکنکور   @دختر_قهوه_فروش   ...

خوندن

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
خوندن

قبول حق 🤲🏻 

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
قبول حق 🤲🏻  🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸 🌿ا ...

اجی لطفا برام تاپیک میزنی دوستان به نیتم سوره ضحی بخونن

سلام به آبجی های نی‌نی‌سایتی🫶🏻💙💚💛🧡

خواهرا امشب شب قدره ... 🫶🏻🙂

[دلم آشوبه،نگرانم، چشم انتظارم، دلتنگم]

ممنون میشم برای حاجت قلبیم نفری یه مرتبه صلوات بفرستید🥹❤️‍

اجی لطفا برام تاپیک میزنی دوستان به نیتم سوره ضحی بخونن سلام به آبجی های نی‌نی‌سایتی🫶🏻💙💚💛🧡 ...

اگه اشکالی نداره همینجا، چندتا از دوستان صدا کنم. 

روزهای آتی نوبت دوستان دیگه مونه خواهری. 

اگه اشکالی نداره همینجا، چندتا از دوستان صدا کنم.  روزهای آتی نوبت دوستان دیگه مونه خواهری.&nb ...

باشه عزیزم