2733
2739

اکثر خانما به خاطر بچه هاشون از خدا خواستن که برگردن اما آقایون تمایلی به برگشت نداشتن.نشون میده یه مادر حتی تو اون دنیا هم دلش پیش بچه هاشه😢😥

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سال اولی که این برنامه پخش شد همه قسمتاش رو دقیق نگاه میکردم

ولی الان بنظرم حقیقت نداره

یعنی این همه ادم مردن و زنده شدن!

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

باشوهرم اتمام حجت کردم اگهه همچین تفاقی برات افتاد نخواستی برگردی ، حلالت نمیکنم  🙃🫠

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2740
و ب فکر شیر دادن هم بودن مردا گفتن اونجا سر سبز بود راحت بودیم کار هم نبود تورم نبود راحت 

آره اون قسمت خیلی گریه کردم مادره گفت دیدم شیرم داره می ربزه،نوزادم گشنشهاز حضرت زهرا خواستم واسطه شه برگردم

سال اولی که این برنامه پخش شد همه قسمتاش رو دقیق نگاه میکردم ولی الان بنظرم حقیقت نداره یعنی این ه ...

بله 

حقیقت داره 

تازه خیلیا نمیگن بخاطر اینکه همین انگ دروغ یا اغراق به گفته هاشون میزنن 

یه آقایی هم فقط بخاطر دل مادرش برگشته بود میگفت جام خیلی خوب بوده ولی فقط بخاطر مادرم

باز به خاطر جایگاه مادر خواسته برگرده

تو یه قسمتش میگفت وقتی می‌دیدم بچه شیرخوارم گرسنه اشه عذاب میکشیدم

و پرستارا میگفتن تو یه زمانایی از چشمای جسم کما رفتش اشک میومده و از سینه اش سیر خارج می‌شده....(خودش میگفت دقیقا همون تایم هایی بوده که گرسنکی بچم رو میدیدم)

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی