2733
2734
عنوان

دل شکسته ها بیان تعریف کنید کسی دلتون رو شکسته چطور تاوان داده

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 41 پست
چه دل مهربونی داری با همین دل مهربونت برای منم دعا کن  منم اوایل اینجوری بودم اما تو این ۱۰ سا ...

عزیزم برات دعا کردم ان شاءالله عاقبت بخیر باشی .

عزیزم شما نمیدونی تو دل من چی میگذره شاید مادر من هم مثل شماست و هی میخواد کسایی که بهش بدی کردن تاوان بدن ولی این وسط من از همه بیشتر ضربه دیدم شاید هیچکس ندید بچگیم که مامانم افسردگی داشت و هر روز منو میزد هر روز با پدرم دعوا بزرگتر که شدم اونموقع خیلی به بابام وابسته بودم چیزایی فهمیدم که منم افسردگی گرفتم 💔

الان هم هروز زندگی رو کنترل میکنم برا اطرافیانم بزرگی و محرم راز همه در صورتی تو خانواده کسی نیست که محرم روزای من باشه 

زندگی من خیلی پیچیده تر از ایناس سرتو درد نیارم میخواستم بگم که شاید تو اوج گرفتاری گذشت ارزش داره وگرنه تو حالت عادی شاید خیلیا بتونن ضربه های کوچیکی رو ببخشن .

امیدوارم خدا همونطور که میدونه دل شما هم شاو کنه من بهتر از هر کس درد رو میفهمم

ولی به نظرم  شوهرتون اگه شما رو میخواست  باید یه کاری میکرد .مثلا حداقل برای یه مدت از ماد ...

از نفرین ترسید 

چون کلا تو مخش خوندن نفرین مادر میگه نفرین همسر نه 

گفتن مادر خداست اما همسر یه شخص غریبه و......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نفرین ترسید  چون کلا تو مخش خوندن نفرین مادر میگه نفرین همسر نه  گفتن مادر خداست اما ...

بله متوجه هستم.ولی من اصلا اون چیزا رو قبول ندارم. هر کسی جایگاه  و  شان و منزلت خودشو داره.حالا چه همسر باشه چه مادر

آقا هستم
عزیزم برات دعا کردم ان شاءالله عاقبت بخیر باشی . عزیزم شما نمیدونی تو دل من چی میگذره شاید مادر من ...

دور سرت بگردم ممنونم 

که برام دعا کردی خدا به اندازه دل مهربونت

حال دلت رو خوب خوب کنه 

همه تو زندگیشون مشکل داشتن 

هر کی یه جوری 

اما هر کسی درد زندگی هر کسی  رو درک نمیکنه جز تعداد محدود 

انشاالله لبت همیشه خندون باشه و حال دلت اوکی اوکی

2731

تادلت بخواد دلمو شکوندن یکیش همین امشب ک تاهمین ساعت نتونستم بخوابم ولی خدا اصلا دل مارو دل حساب نمیکنه

ما ک از بچگی کسی پشتمون نبود خداهم نیست 

تا خُــدا بنده نوازاست، به خـَلقش چِ نیاز...√❤بچه‌هام‌ همه دنیام خدایا شکرت بابت داشتنشون❤
2740
تادلت بخواد دلمو شکوندن یکیش همین امشب ک تاهمین ساعت نتونستم بخوابم ولی خدا اصلا دل مارو دل حساب نمی ...

من وقتی به اوج ناامیدی میرسم میگم خدا هم پشتم نیست 

اما بعدش توبه میکنم بابت کفری که گفتم 

عیب نداره چون میگذره غمی نیست بسپار به خدا 

من ۱۰ ساله شب ها نمیخوابم و مدام با خودم تو جنگم 

که چرا زندگیم جوونیم به اینجا رسید 

نمیدونم مشکلت چیه اما بازم صلاحش رو شکر کن  و بسپار به خودش