2733
2739

سلام خانما شبتون بخیر ببخشید اینجا خانمی هست به خاطر دخالت های مادر شوهر و خاله های همسر طلاق گرفته باشه 

من بعد ۱۴ سال کنار همسرم بودن کارم به جدایی کشیده شده (۴سال دوستی ۱۰سال ازدواج)با وجود یه بچه 

مادر شوهرم و خواهراش از اولش از من خوششون نمیومد 

چون مادر شوهرم دوس داشت همسرم از دخترای خواهرش برای همسرم بگیره اما همسرم عاشق من بود 

به هر دلایلی زنگ میزد خونمون و همسرم رو پر می‌کرد و باعث دعوا تو خونمون میشد یا باحرفاشون عذابمون میدادن 

همسرم دیگه از دخالت های مادرش برید از دعاهاتون خسته شد

منو از خونه بیرون کرد 

بهش هر چی میگم علت جدایی میگه دیگه از حرفای مامانم خسته شدم میگه برو بزار کمتر آسیب ببینی 

یه دختر شاد بودی ولی ببین به چه روزی انداختنت 

خودشم چون من زده بشم مدام بهم میگه من دیگه نمیخوامت و فقط خانواده ام رو میخوام 

میگه هنوزام که هنوزه مامانم از تو بد میگه 

میگه بهش میگم مامان مگه نمیخواستی زنمو طلاق بدم خب دارم طلاق میدم دست از سرش بردار ولی میگه بیخیالت نمیشه 

الان ما ۱۰۰ روزه از هم جدا زندگی می‌کنیم نه من درخواست طلاق دادم و نه همسرم 

شاید بگید چرا همسرت خانواده اش رو بیخیال نمیشه اما باید بگم چون مادر شوهرم مدام میشینه بلند میشه نفرین میکنه همسرم از نفرین میترسه میگه نفرین مادرم منو میگیره (حرفای خاله هاش هم بی تاثیر نیس که میگن خدای دوم مادره و باید فقط به حرف مادرت گوش کنی)

خانمایی که فقط به خاطر دخالت خانواده همسر از همسراشون جدا شدن بیان بگن ببینم چطور تونستید کنار بیاید 

من عاشق همسرم هستن هر شبم شده گریه 

غصه خوردن 

من الان به بیماری قلبی دچار شدم از بس حال خرابی میکشم مدام به همسرم پیام میدم زنگ میزنم اما اون یا جوابم رو نمیده 

یا جواب دادنی با فحش جواب میده 

میگه برو زده شو خودشم گریه میکنه  میگه

دل بکن برو 

💔😭❤️‍🩹

خیلی ناراحت شدم براتون خودمم دل خوشی از خانواده همسر ندارم دخالت های زیادی تو زندگی مون میکنن امشب دلم خیلی گرفته خدای ما هم بزرگه عزیزم همه چیزو داره میبینه😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر سخت .خدا لعنتشون کنه

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2728

ناراحت نشی ولی شوهرت مقصره!!!چطور میتونه به خاطر یک مشت حرف خاله زنکی زندگیش رو بهم بریزه؟ اصلا چطور بهش تکیه کردی تا حالا؟! اون باید تا آخرش پشتت میموند!

خدایا من و همه ی دوستان خوب اینجا گرد هم آمدیم تا گره از کار یکدیگر بگشاییم!خدایا تو اگر در این جمع باشی دیگه کسی دروغ نمیگه! تهمت نمیزنه مسخره نمیکنه کسی رو وقضاوت نمیکنه! خدایا  فقط و فقط حضور نوارانی و آرامش بخش خودت میتونه این جمع رو به سمت سعادت و خوشبختی به پیش ببره! پس خوش آمدی یا رحمان و یا رحیم یا کریم ویا مجید یا من هو علی کل شی قدیر.....
بنطرم همسرت دنبال بهونه برا رفتنه ‌.. اصلا دلیل منطقی برای رفتارش پیدا نمیکنم . خدا جوابشونو بده ک ت ...

نمیدونم شاید هم همینطوره و من دارم خودم رو گول میزنم آخه من عاشقشم

2738
و اینکه شما ی بچه داری بچه تون گناه ذاره😔حیف از جوونی مون ک اینطوری داره میگذزه

هر چی بهش میگم به خاطر بچه میگه اون بچه اگه بمونه تو اون زندگی نابود میشه چون خانواده من نمیزارن یه آب خوش از گلو ما پایین بره و اون بچه سر ناراحتی های ما هزار بلا سرش میاد

ناراحت نشی ولی شوهرت مقصره!!!چطور میتونه به خاطر یک مشت حرف خاله زنکی زندگیش رو بهم بریزه؟ اصلا چطور ...

به خدا قسم خودمم نمیدونم موندم بلاتکلیفم بین زمین و آسمون معلق موندم 

هر چی بهش میگم به خاطر بچه میگه اون بچه اگه بمونه تو اون زندگی نابود میشه چون خانواده من نمیزارن یه ...

ناراحت شدم براتون انشاالله ک مشکل تون حل بشه عزیزم .کاش این دو روز عمر رو ما آدم ها خوب کنار هم زندگی کنیم و خون ب جیگر کسی نکنیم🥲

صبر خدا زیاده ی موقعی تلافی کاراشون رو میبینن ک دیکه برا ما مهم نیست ولی خیلی تاوان داره شکستن قلب ی ...

قربون خدا برم اما کاش در لحظه جوابشون رو میداد 

من مادرشوهرم دختر نداره همیشه دلسوزش بودم 

همیشه دکتری جایی کاری داشت خودم انجام می‌دادم

اما اون باهام کارایی کرد که بگم مو به تن آدم سیخ میشه

2706