2733
2739
عنوان

اصلاح مو برای دختر

202 بازدید | 15 پست

سلام 15 سالمه مامانم راضی نمیشه سیبیلا و موهای دستم رو بزنم میگه بزرگ میشی پشیمون میشی ولی همه مسخرم میکنن حتی خواهرم که 5 سال ازم کوچیکتره میگه نگا پسرا سیبیل ندارن تو داری چطوری مامانم رو راضی کنم؟ 

تعداد رای : 11
نظرسنجی
1
1
9%
2
7
63%
3
3
27%
4
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه روز اصلاح کن تو عمل انجام شده بمونه😂

به یکی از بستگانت که اپن ماینده بگو که یجوری مامانت رو راضی کنه

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2738

من  سال اواسط سال هفتم یا هشتم بود که به مامانم گفتیم اونم گفت اذیت میشن هرچندوقت ی بار بخواید بند بندازین ولی ما دیگه بند انداختیم میشه حدودا ۱۳-۱۴ سالگی

مگه چرا اجازه نمیده ؟ 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
یه روز اصلاح کن تو عمل انجام شده بمونه😂 به یکی از بستگانت که اپن ماینده بگو که یجوری مامانت رو راض ...

انقدر عمم باهاش حرف زده ولی میگه نه الان زوده 20 سالگی به بعد اونم تازه فقط دست سیبیل که از 25 به بالا

من  سال اواسط سال هفتم یا هشتم بود که به مامانم گفتیم اونم گفت اذیت میشن هرچندوقت ی بار بخواید ...

میگه بزرگ شدی رشدش زیاد میشه پوستت تیره میشه و ازینجور چیزا

میگه بزرگ شدی رشدش زیاد میشه پوستت تیره میشه و ازینجور چیزا

مامان منم می‌گفت رشدش سریعتر هست و خب آره الان هر هفته‌ باید بزنی اما خب ما هم قبول کردیم شما هم بگو عیب نداره چون به هر حال قرار نیست تو بزرگ شی وقتی بزنیش رشدش کم بشه که  و ترجیح میدی الان بزنیش

پوست ما که تیره نشده حالا نمیدونم . چیز خاصی اتفاق نیفتاده برای ما. بهشون میتونی بگی ایراد نداره به هرحال ی روزی که باید بزنی و ‌... . 

انقدر عمم باهاش حرف زده ولی میگه نه الان زوده 20 سالگی به بعد اونم تازه فقط دست سیبیل که از 25 به با ...

وااااا . عزیزم ۲۹ و خرده ای سالن بشه ریش هم ( البته نه زیاد اما در حد مو که داشته باشی ) در میاد 

این چه کاریه 

2706