2733
2734

من ده روز مونده بود ب موعدم بی بی زدم منفی شد الان ۶روز مونده ب موعدم یکم فقط زیر دلم تیر میکشه خیلی کم شما تحربه دارین بهم بگین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

۲ هفته قبل موعد درد پری داشتم ی هفته قبلش تهوع ۴ روز قبل موعد ی لک صورتی ۳ روز قبلش بیبی مثبت زیر ی دقیقه ی روز بعد موعد بتای ۱۱۵

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2740

من ی ماهی میشه اقدامم 

قبلشم چند بار اقدام کردم حامله نشدم 

کاش این بار بشم 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رشد موهامه 💇🏻‍♀️از امروز مثل ی الماس برام با ارزشمندن 💎به امید روزی که درخشیدنشونو ببینم✌🏻           خدایا ارامشم تویی 🤍🕊                                               یه دختر آذری هستم ✨                                                     تاپیک های شاد و پر انرژی ، ترکی تگم کنید 🫶🏻               هیچ کسی ارزش اشکامو نداره ! هیچ کسی ارزش ناراحتیمو نداره ! 👩🏻❤️
۲ هفته قبل موعد درد پری داشتم ی هفته قبلش تهوع ۴ روز قبل موعد ی لک صورتی ۳ روز قبلش بیبی مثبت زیر ی ...

عزیزم چ خوب همه علائمارو داشتی خداحفظش کنه براتون دعا کن منم این ماه مامان شده باشم

مننن فک کنم پریودم الکی الکی حوصلم سر رق بی بی زدم مثبت شد امروز 😂😂ظهر زدم پررنگ تر شد غروب هم همینطور واقعااا ماهای پیش انتطار داشتم نمیشد اینماخ انتظار نداشتم شد فردا میرم آزمایش  بدم دعا کنید اسم کاربریمم برا همین زدم🙂❤️

مننن فک کنم پریودم الکی الکی حوصلم سر رق بی بی زدم مثبت شد امروز 😂😂ظهر زدم پررنگ تر شد غروب هم همی ...

اشتباه گفتم  پریود چون قبلش لکه داشتم تا ۷روز بعد ۷روز بی بی زدم ک امروز بود فک کنم الکی الکی واقعا مامان شدم رف😂😂ی ذوق خاصی دارم نمیدونم چ حسیه

2706