2733
2734

اول بگم من عااشق جنوب وجنوبی ها هستم

خیلی هم اونجا سفر اومدم

ولی جدیدا میبینم تو اینستا میزارن تیپ ما امروزیه چرا مسافرا میان لباس محلی میپوشن فکرمیکنن ما اینجوری هستیم

خب این لباس اصیل جنوبه وخیلی زیباست!

افتخار کنید به این اصالت 

ما مسافرها میایم باذوق اون لباسهارو میموشیم باعشق باهاش عکس میگیریم

شما باید خوشحال باشید که انقدر اصالتتون برای بقیه جذابه 

نه اینکه ازش فرار کنید بگید ما تیپمون الان اینجوری نیست 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره منم دیدم

والا ما شمالیم با تیپ مردم کاری نداریم اونا نمیدونم چرا از خودشون در اومدن و هی میگن تیپمون فلان ملانه به ما چه

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی بگو تا دوباره بگم..

از این مدل پستها منظورمه 

واسم عجیبه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

ما مشهدی ها خیلی بدمون  میاد فکر میکنن ما اونقدر لهجه داریم  و هعی چندتا بازیگر میارن اینقدر خنک  صحبت میکنن

وهم ما مشهدی ها با افغانی ها فرق داریم

اونا تو شهر ما هستن  ولی خودمون ک افغانی نیستیم

اشکالی نداره اخه. بیشتر شهر های بوشهر اون لباس اصلا نمیپوشن هیچوقت

خب الان نمیپوشن

ماهم میدونیم هیچ جای دنیا با لباس محلی نمیان بیرون

اصلا با لباس محلی هم بیان بیرون بازم خیلی قشنگه که

چرا از این زیبایی ها واصالت بدتون میاد! 

اونا یه مشت کسایی هستن که برای باکلاس بنظر اومدن سعی میکنن همه کار بکنن

وگرنه ما جنوبیا افتخار میکنیم به جنوبی بودنمون و لباس های رنگارنگ و قشنگمون

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....

نه عزیزم‌ راست میگن ،منطورشون اینه مثلا میان بدون شلوار اون لباس رو تن میکنن یا روسری سرشون شل و برای زیبایی در حالی زن جنوبی این مدلی نیست 

کاش مثل خارجی ها وقتی جایی میریم جدا از مد و کلاس و زیبایی مثل خود مردم اونجا باشیم اکه داریم لیاسغ اونها رو تن میکنیم 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
خب لباس ما واقعا اونجوری گل گشاد و شل ول نیست

اینکه مسافرا لباس گشاد میپوشن چهربطی به پوشش جنوبی ها داره؟

ما میایم اونجا لباس ازاد میپوشیم چون گرمای هوا و ازادی اونجا میطلبه وعکسامون خوشگل میشه وگرنه واسمون مهم نیست جنوبی ها چی بپوشن والا

خب الان نمیپوشن ماهم میدونیم هیچ جای دنیا با لباس محلی نمیان بیرون اصلا با لباس محلی هم بیان بیرون ...

کلا لباس محلی جنوبیا اون مدلی که مسافرا می پوشن نیست.

دوستان جنوبی اگه تاپیک عکس لباس محلیاشون رو بفرستن متوجه می شید.

افسون هستم...
2706