2752
2734
عنوان

قشنگ ترین خاطره ی سال ۱۴۰۲ که وقتی یادش میوفتی کلی ذوق میکنی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 69 پست
باهاش آشنا شدم

خداروشکر 

خوشبخت بشین باهم♥️🦋

امیدوارم امسال اتفاقای بهتر و بیشتری تو زندگیتون بیفته💚

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙کاربری دست ۲ نفره👭🏻

بعد از ۱۱ سال زندگی مشترک، برای اولین بار، شب تولدم همسرم اساسی غافلگیرم کرد😍انقدر خوشحال و ذوق زده شدم که تا صبح خوابم نبرد😁

هنوزم وقتی یادم میفته باورم نمیشه که انقدر قشنگ صبوری من تو این سالها نتیجه داده☺️☺️☺️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بارداری  با اولین اقدام  این خیلی برام خاطره ی قشنگی شد توی ۱۴۰۲

الهی چقدر عالی 😍♥️

خدا حفظش کنه نی نی تونو 

امیدوارم امسالم همینجوری شادو موفق باشین💚💕

به به شادباش میگم بهتون 🌼  نمیدونم چرا انقدر من ذوق کردم 😅 شاید چون شمارو میشناسم.  ال ...

عزیزم 

شما لطف دارید ♥️🌹

ممنونم مهربونم 

ان شاءالله که توی این سال جدید زندگی تون شاد و پر رونق باشه 💝

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
اربعین کربلا آشنایی با دوست پسرم که خیلی آدم خوبیه

واییی خوشبحالتون♥️

منم خیلی دوست دارم برم کربلا برای یکبارم که شده...

خیلی عالیه💙

امیدوارم کنار هم خوشبخت بشین

عزیزم  شما لطف دارید ♥️🌹 ممنونم مهربونم  ان شاءالله که توی این سال جدید زندگی تون شاد ...

متشکرم مهربان جان 💙🙏

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
الهی چقدر عالی 😍♥️ خدا حفظش کنه نی نی تونو  امیدوارم امسالم همینجوری شادو موفق باشین💚💕

ممنونم عزیزم 💕

همینطور شما ، امیدوارم سال خوبی در پیش  داشته باشید 🌷🌷

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
توی زندگی خودم اتفاق آنچنانی ای نیوفتاد  ولی بازی ایران ژاپن هنوزم فکر کردن بهش حالمو خوب میکن ...

آخه..😂😂

حق داری

ولی زیاد بهش فکر نکن ارزششو نداره

امیدوارم امسال یه عالمه اتفاقای خوب بیوفته واست😍♥️

آخه..😂😂 حق داری ولی زیاد بهش فکر نکن ارزششو نداره امیدوارم امسال یه عالمه اتفاقای خوب بیوفته وا ...

ممنون عزیزم 😘❤️

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
عا آره فکر کنم همین یه دونه خوب بود برا منم برا اولین بار اربعین کربلا رفتم

خوش بحالت♥️

لطفا دعا کن منم بتونم برم🌸💕

خرید گوشی برای اولین بار. ...خدا حفط کنه مادرم

چقدر عالی 😍

خداحفظشون کنه واست♥️

ایشاله اتفاقای بیشتر و بهتری بیوفته واست امسال😉🦋♥️

در شغلی که همیشه ارزوشو داشتم مشغول به کار بشم

با همسرت استی کرری

نیل هستم🥹🌸مسلط به زبان اینگلیسی،اگه سوالی داشتید در خدمتم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 قشنگترین تاریخ زندگیمون🫠❤️αυgυѕт🫶🏻🎈🍕
2706