2752
2734

چه غلطی بکنم😭😭روستان تا حالا ندیده بودم و از بخت بدم امشبو اینجاییم تو اتاق خواستم بخوابم دیدم سوسک زیر کمده خواستیم بگیریمش در رفت اومدیم یه اتاق دیگه صدای موش میاد  نمیتونم بخوابم نمیتونمم برم الان چیکار کنم😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب نرین روستا مثل  خونواده عموم هر روز پلاسن روستای مامانم اینا بعد همش غر میزنن ک وای اینجا فلانه بهمانه اینجا خونه ها سقفش چوبیه اینجا نمیدونم خیلی دارو درخت داره  بخدا اصلا دعوتشون نمی‌کنیم خودشون میرن هر  ماه . 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
خودشون چطوری اونجا زندگی میکنن پس

خودشون به درک حتما عادت دارن من از حشرات و موش متنفرم چطوری بخوابم اگه برم پیش شوهرم میترسم سوسک برع تو شلوارم اینجا بخوابم موشا میان مطمئنم😭😭

بابا من نمیدونستم اینطوریه صدبار دیگه اومدم فک‌میکردم تمیزه😭

والا مامانم اینا روستان همیشه دقت میکنه ک جک و جونور نیاد تو خونه مواطسه بشدت ولی هب گاهی حتی تو شهر هم خونه سوسک میاد و دیده نمیشه یا حتی موش 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
 والا مامانم اینا روستان همیشه دقت میکنه ک جک و جونور نیاد تو خونه مواطسه بشدت ولی هب گاهی حتی ...

نمیگم‌نیست که من خودمم با اینکه خونم نوساز بود از تراس موش اومد داخل ولی سر یکساعت که فهمیدم کل خونه رو بهم زدم بیرونش کردم،سوسک اگه تو اتاق بزرگ زیر کمد بره ممکنه بیاد بیرون روی لباس من؟ 

نمیگم‌نیست که من خودمم با اینکه خونم نوساز بود از تراس موش اومد داخل ولی سر یکساعت که فهمیدم کل خونه ...

نه مگ اینک سوسکه دیونه باشه 😂بگیر بخواب یا پاشو دمپایی بیار بزن تو سرش