2752
2734
عنوان

بیاین عکس از سفره های مهمونیاتون بزارین😍🥘🥗🍗

| مشاهده متن کامل بحث + 387879 بازدید | 1295 پست
نوش جونت آشپزیم معمولیه ولی سوپهامو همه‌میگن خوشمزه اس

فدات حتما سر فرصت دستور چند نوع سوپ بهم بدین 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قربون لطفت؛😘💖💖 عرضُم به حضورت؛ چارا راهن.شما کجایی؟سحری بیام دَم خانَت ؛ زنگِتِ بِزِنُم ؛فِرار ک ...

عزیزمیییی . به به از بچهای راه اهنی پس . در خانمان وایه بیا تو نمخه زنگ بزنی . بیا سحری باهم مخورم . 

مایم بچه خیابون فدائیانوم . راسته پروین اعتصامی

سفره یلدا دوسال پیش مهمون داشتیم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

الان بلند شدم اضافی قرمه سبزی شام امشب رو گرم کردم دارم میخورم همش تقصیر این عکس شما بود🤣🤣

با چ حالی

از سرشب بخاطر سندروم پیش قاعدگی خستگی بسیار شدید دارم نا نذاشتم بلند شم

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست
قربونت بشم عزیزدلم چقد مهربونی شما😍😍😘😘

عزیزی گلم . بی تعارق میگم حتی اگ دیدی جای خوب گیرت نیومد بیا خونه خودمون آلونک محقری هست ولی برای زوار امام رضا ک بخاد چن صباحی بد بگذرونه قابل نداره

اینم یکی دیگ یلدامون مهمون داشتیم 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
عزیزمیییی . به به از بچهای راه اهنی پس . در خانمان وایه بیا تو نمخه زنگ بزنی . بیا سحری باهم مخورم . ...

دمت گرم.🙏🙏💕💕💕 قربون مهربونیت؛😘

بِچه ی  بالاشهری؛ 😊🤩

انشاءالله تنت سالم و دلت خوش بِشع؛ همیشه.

هر گاه که تسلیمم  در کارگه تقدیر آرام تر از آهو بی باک ترم از شیر.هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر. ( حضرت مولانا )

سلام وقت همگی بخیر♥️

با آرزوی قبولی طاعات وعبادات وتبریک سال نو🥳

ضمن آرزوی سفری خوش  و بی خطر خانه ی مسافر کاشان  پاسخگوی ۲۴ ساعته ی شما عزیزان و آماده ی سرویس دهی به همه ی هموطنان عزیز میباشد

لطفا جهت رزو باشماره ۰۹۹۲۹۸۸۵۴۰۲ تماس حاصل فرمائید

#کاشان

#سوئیت

#منزل

✅‌   پارکینگ دار

✅‌   راه مستقل

✅   مرکز شهر

✅   مبله

🔴🔴مدرک محرمیت الزامی میباشد🔴

دمت گرم.🙏🙏💕💕💕 قربون مهربونیت؛😘 بِچه ی  بالاشهری؛ 😊🤩 انشاءالله تنت سالم و دلت خوش بِشع ...

قربون صفات . ن بابا هرجا باشیم خاک پای همشهریامونیم

❤️قدمت ب روی چشم

واس امسال

2706