2733
2739
عنوان

بیاین عکس از سفره های مهمونیاتون بزارین😍🥘🥗🍗

| مشاهده متن کامل بحث + 387718 بازدید | 1295 پست
هروقت اومدی مشهد و قسمتت شد ی درخواست دوستی بده برات درست کنم بیارم دم هتل یا خودت بیای ی جا بگیری

قربون دل مهربونت بشم منننن🥺🫂❤️ چه قدر خوبی اخه 

ممنونم ازت مرسییی

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانکنه عزیزم . بی تعارف میگم هروقت اومدی حتما اسممو یادت باشه پیام بده برات درست میکنم ⚘️❤️

دعام کن ایندفعه با معشوقم بیام 

تو نزدیکتری از اقا امام رضا بخواه برام واسطه بشه به عشقم برسم دوتایی بیایم پابوس😔 

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
2731
خدانکنه عزیزم . بی تعارف میگم هروقت اومدی حتما اسممو یادت باشه پیام بده برات درست میکنم ⚘️❤️

چه مهربونی شماااا

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

چقدر گلی .من مشهدم ولی کوفته دوست ندارم😁😁

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.
2740
بفرمایین عزیزم ن مشهدی هستیم یکی از خاهرام عاشق کوفته ست هروقت افطاری میگیره یا کوفته میده یا اش رش ...

مشهدیا عشقن؛بُخدا؛ چون خودُم مشهدیُم ؛😅😁😁

هر گاه که تسلیمم  در کارگه تقدیر آرام تر از آهو بی باک ترم از شیر.هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر. ( حضرت مولانا )
2706