2733
2734

یه توضیح کوچیک دربارش بدم بعدش لطفا نظرتونو بگید 

این سندروم یه نوع حس بی اعتمادی و شک رو توی انسان ایجاد میکنه که توی زن ها و بیشتر مرد ها امروزه رواج پیدا کرده یه نوع حس بی اعتمادی کاذبه که دلیل خیلی از طلاق هاست.خواستم بدونم اینجور آدمی به پستتون خورده؟چجوری باهاش رفتار کردید؟چجوری متوجه شدید؟و آیا هنوزم این آدم تو زندگیتون هست؟

نمیدونم منم به همسرم اعتماد ندارم منتها ازش چیزهایی دیدم یعنی منم مریضم؟چت دیدم عکس دیدم

نه اینی شما میگی بیماری نیست 

شما دلیلی داری برای بی اعتمادیت و چون دلیل داری نسبت به همسرت حساس شدی ولی بعضی ها هستن همسرشون یا پارتنرشون بیرون میره با خودش فکر میکنه نکنه داره خیانت میکنه نکنه رفته فلان جا با اینکه تا حالا کار اشتباهی از طرف سر نزده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردهایی که این سندروم رو دارن خیلی خطرناک تر از ورژن زنا هستن چون معمولا شریک زندگیشون رو کتک میزنن و کلا از لحاظ روانی مشکلات شدیدی پیدا میکنن

2731
نه اینی شما میگی بیماری نیست  شما دلیلی داری برای بی اعتمادیت و چون دلیل داری نسبت به همسرت حس ...

ن با اینکه اون چت دیدم ولی میدونم سرکاره و زیاد زنگ نمیزنم مثلا تو ۴روزی ک سرکار روزی یبار چند دقیقه احوالپرسی

ن با اینکه اون چت دیدم ولی میدونم سرکاره و زیاد زنگ نمیزنم مثلا تو ۴روزی ک سرکار روزی یبار چند دقیقه ...

نگران نیستی بابت اون چت اصلا؟حس خیانت دیدن اذیتتون نمیکنه؟

نگران نیستی بابت اون چت اصلا؟حس خیانت دیدن اذیتتون نمیکنه؟

چرا نمیکنه خیلی اذیتم اما خیلی گذشته 

میدونم در اون حد نبود و شاید احوالپرسی بود 

خیلی ناراحتم اما حوصله ندارم چک کنم

چک کردن من چیو تغییر میده طرف خودش باید درست باشه..

مراقب هستم منتها الان مثلا من بخوام خیانت کنم خدایی نکرده شوهرم هرگز نمی‌فهمه ‌...

موقعیت دارم خیلی وقتا تنهام آدم پیگیری هم نیست کنجکاوم نیست 

باور کن اگر زن بدی بودم مردم میکردم خونه اون نمیفهمید در این حد

اما چرا کنم؟شخصیتم و اصلا روح و روانم اهل این جیزا نیست

فقط مثال گفتم 

کسی بخواد کاری کنه میکنه 

چرا نمیکنه خیلی اذیتم اما خیلی گذشته  میدونم در اون حد نبود و شاید احوالپرسی بود  خیلی ن ...

خیلی روح آزادی دارین که با این موضوع کنار اومدین

ولی خب احتیاط شرط عقله که حواستون باشه 

خیانت حتی اگر شرایطش هم باشه درست نیست توهین به شخصیت خود آدمه

2740
خیلی روح آزادی دارین که با این موضوع کنار اومدین ولی خب احتیاط شرط عقله که حواستون باشه  خیان ...

اره دیگه منم میگم فرد باید خودش متعهد باشه

کنار که نیومدم خیلی دوست داشتن جدا سم شرایط نبود

هنوزم دو دلگ ولی نمیتونم کلا وقتمو صرف این موضوع کنم

حقیقت الان تمرکزم روی رشد خودمه از همه نظر رسیدگی کنم به روح خودم شخصیت خودم که حتی اگر زمانی نیاز بود جدا شم آماده باشم