2752
2734
عنوان

امشب غرورم له شد

174 بازدید | 15 پست

تا اومدم خونه بغض لعنتیم شکست و گریه کردم

قضیه اینکه

خاله ام از همون بچگیم از سر حسادت و بد جنس بودن خیلی منو عذاب روحی روانی داده( تیکه میندازه، مسخره میکنه، پشت سرم نقشه می چینه، یک حرف رو صد تا هم میزاره روش و به بقیه ازم بد میگه) هر سری به مامانم گفتم گفت هیس هیچی نگو ولش کن تو اهمیت نده

مگه میشه من اهمیت ندم وقتی داره روی اعصابم راه میره

انقدر عذابم داد تا کارم به دکتر کشید منم تصمیم گرفتم تا آخر عمر نه باهاش حرف بزنم نه خونه شون برم به مامانم هم گفتم اگه دوسم داری ثابت کن بهش بگو بسه کمتر دخترم عذاب بده مامانم گفت و خاله ام گفته بود من منظوری نداشتم شماها حرفا و رفتار منو بد برداشت میکنید😏( در حالی که خودم به چشمم می بینم خیلی شیطانه و پشت سر بقیه ی فامیل هم توطعه میکنه) یکسال یه کلمه باهاش حرف نزدم خونه شون نرفتم امشب خیر سرم حاضر شدیم بریم خونه عموم تو خیابون بودیم زنگ زدیم گفتن خونه نیستیم بابام گفت حالا که اومدیم بریم خونه آبجیت ( یعنی خاله من) مامانم می دونست من نمیرم هر چقدر اصرار کرد بابام گفت نه بریم( مامانم نمیزاره پیش بابام بگم من با خاله ام قهرم چون نمیخواد خواهرش از چشم بابام بیافته) منم به بابام نگفتم چون مطمئنم رفتارهایی که این همه سال خاله ام باهام کرده رو به بابام بگم دعوا راه میندازه بابام روی بچه هاش خیلی حساسه و من اینهمه سال سکوت کردم

مجبور شدم برم تو😭😭😭 از لحظه ایی که وارد شدم خودش و بچه اش زیر زیرکی پوزخند می زدن بغض گلومو گرفته بود و داشتم می ترکیدم قرمز شده بودم بابام هر لحظه بهم نگاه میکرد هیچی نخوردم خونه شون به زور یه چایی خوردم و مامانم از ترس اینکه بابام نفهمه سریع گفت پاشید بریم یه چند جای دیگه

از وقتی اومدم دارم گریه میکنم شخصیت ام خورد شد

چرا من باید برم خونه دشمنم که اونم بهم پوزخند بزنه و از بالا بهم نگاه کنه😭😭😭😭😭😭😭😭

دلم میخواد داد بزنم بگم بابا اینهمه سال که تو دخترت رو تو ناز و نعمت بزرگ کردی خاله ام هر طوری که تونست آزارم داد که تبدیل شدم به یه آدم عصبی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گور باباشون برات مهم نباشه کاراشون پوزخند به خودشون بزنن فقط به این فکر کن کجای زندگیتن که مهم باشن برات خرجتو میدن فامیل شوهرن که نشه ندیدشون چیتن 

همین یه خورده ارتباطم بعد ازدواجت قطع میشه حتی اسمشونم نمیشنوی 

عزیزم اگه اینقدر عذابت میده به بابات بگو فوقش دو خانواده قطع ارتباط میکنید دیگه چه بهتر 

مامانم بیچاره ام میکنه

به مامانم هم آزار می رسونه ولی مامانم از اون آدم هاست که خانواده اش هر چقدرم بهش بدی کنن به بچه هاش ترجیح میده و کنار نمیزاره برعکس بابام

تجربه شخصی من اینکه ادما تا حسودی کسی رو نکنن کار به کارش ندارن و آزارش نمیدن ..خب شمام که فهمیدی حسادت میکنه نمیفهمم چرا خودتو عذاب میدی من با تمام وجود میخندم به رفتار چنین انسانی شما اعتماد بنفس نداری تمام.

چرا ی خاله باید اینکارو کنه😐 جواب اینا رو حتما میگیره مطمئن باش. تو داری اذیت میشی باید به بابات ...

کاش غریبه بود نمی سوختم

نمی دونم چی از جون من می خواد

از بچگی روی من اسم می زاشت مسخره میکرد

یکبار بخاطر بیمارستان بستری شدم توی تایم ملاقات یکدفعه خون دماغ شدم همه پدر مادرم اطرافیان که اومده بود ملاقاتم دست پاچه شدن اومدن دور تخت یک دفعه سرم رو بردنی بالا دیدمنشسته روی صندلی از دور تو اون شلوغی که کسی متوجه نیست ریز ریز داره میخنده😐😐😐

تجربه شخصی من اینکه ادما تا حسودی کسی رو نکنن کار به کارش ندارن و آزارش نمیدن ..خب شمام که فهمیدی حس ...

از هر دری وارد میشه که بهم ضربه بزنه من از کجا بدونم حرکت بعدی این چیه

جالبه بابات با این اخلاقایی ک تو گفتی هنوز نفهمیده

خاله ام کارش رو بلده هیچ وقت جلو روی بابام با من کاری نداره

ته تهش بتونه مثل امشب یه پوزخند بزنه

بابام می شناسه که چقدر روی بچه حساسه