2733
2739
عنوان

زنداداشم یکاری فوق عجیبی کرد امشبب

2426 بازدید | 59 پست

ده میلیون زد به حسابم یهویی بی دلیل 

،من با بچم زندگی میکنم شوهرم ندارم ،معلمم 

با این زنداداش و داداشم خیلی خوبم وضعشونم توپه ،خیلی شده گیر کنم و ازشون قرض بگیرم و پس دادم بهشون سر وقت،

حالا امشب یهو پول زد برام میگم چرا خب لازم نداشتم 

میگه باشه حالا لازمت میشه

گفتم پس میدم چون الان واقعا نیاز نبود بعد گفت بمرگ بچه هام اگر پس بدی دیگه باهات حرف نمیزنم 

...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

😅😅پولداری هم عالمی دارد

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2742

الهی چه زنداداش خوبی

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت / که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت / من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش / هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت                                         به امید آبادی ایرانم...🌱🌼
2740

دنیا هنوزم آدمای مهربون داره...❤️

عضو گروه بنفش 💜 تاریخ شروع :۱۴۰۳/۰۲/۱۸               وزن شروع: ۶۵ 😬 وزن فعلی :۶۵😬 هدف اول :۶۳ 😮 هدف دوم :۶۰🤤 هدف سوم :۵۷ 🤯 هدف نهایی :۵۵ 😍😇 
2706