2733
2734
عنوان

برم خونه مادرشوهر یا نه؟

464 بازدید | 41 پست

بچه هاا ما مسافرت بودیم تازه اومدیم گفتم بریم به پدرمادر همسرم سر بزنیم برگشته گفته نه نه ما مریضیم اصلا نیاید حالا زنگ زده بود دید خود منم مریضم دیگه چی میخواد بشه؟😒

همسرم گیر داده بیا بریم خونشون زشته منم میگم بابا خود یارو میگه نیا مریضیم کجا بریم میگه اون مادره دلش نمیاد ما مریض شیم😑راستش من ناراحت شدم آدم به مهمون که نمیگه نیا درصورتی که میدونه خود ماهم مریضیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب ممکنه مریض شده باشن و دلش نخواد شما مریض شده باشید

ممکن هستش که فهمیده شما مریضیت ترسیده بگیره برای همین گفته خب حقم داره هیچکی دلش نمی خواد مریض شه

ناراحت نباش و بزار خودت خوب شی بعدا برو 

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
خب ممکنه مریض شده باشن و دلش نخواد شما مریض شده باشید ممکن هستش که فهمیده شما مریضیت ترسیده بگیره ب ...

از صداش مشخص بود مریضه خود منم مریضم واقعا نمیفهمم چرا نذاشت بریم

حالا منم بگم 

من ده روز قبل از عید زایمان کردم هیچکس از خانواده شوهرم دیدنمون نیومد 

الان شوعرم میگه عید دیدنی باباش اینا بریم

من گفتم تا چهل روزمون تموم نشه من بیرون نمیام 

ب نظرتون نرفتنم و مقاومتم درسته؟

بزودی در این محل تیکر آبی نصب میگرد,💙💙علیرضا و امیر رضای مامان منتظر اومدنتون هستم😘
2706