2733
2734
عنوان

با این آدم زبون نفهم چه کنم

170 بازدید | 17 پست

خیلیییی نفهمه.میخواد یه چیزی برداره مشمبا رو جر میده.لباسهای منو عمدا از رخت اویز میریزه زمین.اب و نوشابه میخوره بقیه شو میریزه رو فرش.پسر دو سالمم اب و شیر و هرچی میخوره میریزا زمین بقیه شو. پسرمو یاد داده بهم میگه حیوون.صبح و عصر میره دو ساعت بیرون میاد نمیدونم چی میکشه شروع میکنه حرف زدن.ده بار حرفاشو. میگه.باز از اول .نگاش نمیکنم جد و آبادمو فحش میده که دارم با تو حرف میزنم .تا  میاد خونه سردرد میگیرم از بددهنی و پرحرفیش.اومدم تو اتاق درو بست درو محکم باز کردو فحشم داد.انقدر داد زدم بسه دیگه.ساکت شو صدام گرفته.لج میکنه بلند تر حرف میزنه.الان لباس پوشیدم اومدم تو راه پله نشستم.همه موهام داره سفید میشه.حس میکنم هر لحظه ممکنه سکته کنم.واقعا نمیدونم چیکار کنم

یا خدا  

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این آدما نباید بچه به دنیا آورد 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2728
2738
تو گوشیش دیدم از یه نفر شیره و تریاک میخره پول میریزه براش.ولی اخه اونا اینجوری نمیکنن ادمو.این روان ...

عزیزم عوارض مصرف شیره و تریاک اینایی ک شما گفتی نیست‌.این بنده خدا یا گل سم میزنه یا ترکیبی میزنه

همش دارم مامانشو لعنت میکنم که جز خوردن و خوابیدن و اعتماد بنفس کاذب هیچی یادش نداده

میفهممت عزیزم ، هر کسی یه جوری با تربیت اشتباه بعضی از این زنای بیسواد و مریض مادرنما درگیر و گرفتاره 

اگر شرایط و حامی داری ازش جدا شو لطفا