2733
2739

برای من که اینطوره

در نابودترین حالت ممکنم باز عزیزیم براشون

غر هم که میزنن فقط از سر دلسوزی و محبته و دلشون میخواد بهترین باشیم

مسئولیت خاصی هم رو دوشمون نیست فقط دوست دارن پیشرفت کنیم  

شما نظرتون چیه؟

کاربری مال دو نفره که الان یه نفر ازون دونفر داره ازش استفاده میکنه😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه پدر و مادر بهشته😍😍😍😍

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
2728

همه کارهاشون بدون منته 😍

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️

دوست داشتن پول خرج کردن خوردن خوابیدن همه چی بی منته

واقعا هیچ جایی خونه پدرومادر نمیشه

من مجرد هستم و از اینکه خونه بابام زندگی میکنم عاصی هستم و خیلی مشکلات دارم و بی محبتی میبینم

هیچ وقت پدرم تکیه گاهم نبوده همیشه دبم میخاست یه شوهر با شخصیت با ابهت و کاریزماتیک و مرد سالار گیرم میمومد یکی تو شخصیت حشمت فردوس 

مردایی که خیلییی شم مدیریتی دارن همه ازشون حساب میبرن

2740

اره واقعا درسته 

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
اصلا

شاید واس شما اینجوری نیست

من مجرد هستم و از اینکه خونه بابام زندگی میکنم عاصی هستم و خیلی مشکلات دارم و بی محبتی میبینم هیچ و ...

حتما عزیزم

خدا جبران میکنه برات

البته با آگاهی انتخاب کن💚😘

کاربری مال دو نفره که الان یه نفر ازون دونفر داره ازش استفاده میکنه😎
2706