2737
2734
عنوان

به نظرتون این بلاگر افغان خوشگله+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1190 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب وقتی همسرش مشکلی نداره چرا ما داشته باشیم من رشتم تاریخه افغانیا هم ایرانین زمان قاجار یعنی صد سا ...

افغانیای درست حسابی و تحصیل کرده هیچ کدوم ایران نیومدن

با اونا آره اشتراکاتی وجود داشت

اینایی که اومدن دیگه همه میدونن چی ان و نیاز به توضیح نیست

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2728
صد درصد یه مشت بی فرهنگن که فقط ایران راشون میده همین دو روز پیش رفتم چیتگر ۵۰ درصدش افغانی بود

خجالتم نمیکشن میان ایرانیارو فوش میدن تازه گفتن ما همش بچه میاریم تا ایران و ازتون بگیریم

خواهشا عادی سازی نکنید اونا هیچوقت ایرانی محسوب نمیشن فقط یه مشت مفت خورن که کشورمونو احاطه کردن

بخدا قصدم این نیست ولی خب چیزیه که تو تاریخ اومده و میشه گفت از نژاد آریایی هستن

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین
2738
خواهشا عادی سازی نکنید اونا هیچوقت ایرانی محسوب نمیشن فقط یه مشت مفت خورن که کشورمونو احاطه کردن

خب اگه شما قبول ندارید تاریخ ادبیات فارسی رو هم رد کنید چه اصراریه به رابعه و مولوی بلخی یا خواجه عبدالله انصاری هراتی میگین ایرانی؟ البته امیدوارم ریا نباشه ها سنایی خوارزمی و خیلی از خوبای دیگه الک شده از تاجیکای افغانستان اند

کاربران مرد در تاپیک های بنده اظهار نظر نکنند
دقیقا زیبایی ایرانی هامون رو یک درصدم ندارن  

زشتی و زیبایی که انتخابش دست خود آدم نیست ژنتیکی و تصادفی افتخاره؟ دست بالای دست زیاده افغانستان یه کشور پایینتر از شما دغدغتون رو ببرید بالا لطفن

بخدا قصدم این نیست ولی خب چیزیه که تو تاریخ اومده و میشه گفت از نژاد آریایی هستن

چه ایران چه افغانستان هرکدوم از قومیت های مختلف تشکیل شدند تو قرن بیست و یکم کیه اعتقاد داشته باشه

چه یادم گرفتن با ایرانیا ازدواج کنن تند تند

اونا یاد نگرفتن مردای ایرانی یاد گرفتن یه سر به سایت دادراه قسمت سوالات ازدواج با اتباع بزن از طریق کارت پناهندگیشون میخوان راحت اقامت سوئد وغیره رو بگیرن

فقط همین مونده اینا بلاگر بشن

گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.!                                                  این شب صبح میشه بزودی✨                                     روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شکا اشک شوق باشد❤
2706