2733
2734
تو چ زمینه ایی؟ اخه خود پزشک سنو گفت بیوپسی نمیخواد علائم ظاهری بدخیمی نداره بعد شما یکاره میگی نمو ...

ببیندعزیزم  هرچی دکتر سونو گرافی گفت همونه چون خود جراح ها هم حرف دکتر سونو گرافی براشون ستده پس نگران نباش و الکی خودتو اذیت نکن

ببیندعزیزم  هرچی دکتر سونو گرافی گفت همونه چون خود جراح ها هم حرف دکتر سونو گرافی براشون ستده پ ...

اخه پس چرا گفت ببر دکترت ببینه😔

خودش تو حرفاش گفت هیچی نیست بعد گفت دکترت کیه گفتم فلانی گفت اون ک استاده بهش اعتماد کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه پس چرا گفت ببر دکترت ببینه😔 خودش تو حرفاش گفت هیچی نیست بعد گفت دکترت کیه گفتم فلانی گفت اون ک ...

اره دیگه باید دکتر ببینه برات دارو تقویتی بنویسه کلا عر سونو آزمایشی رو باید دکتر ببینه ولی نترس عزیزم دیگه خودت میدونی هر چی دکتر سونو بگه همونه دکتر من همیشه اینو به من میگه 

اره دیگه باید دکتر ببینه برات دارو تقویتی بنویسه کلا عر سونو آزمایشی رو باید دکتر ببینه ولی نترس عزی ...

ببین سه ماه پیش من یه توده بزرگ لمس کردم نگو ادم چربی بود من تازه  سه چهار ماه بچمو از شیر گرفتم

انقد ب اون ادم چربی دست زدم پوستش افتضا زخم شد یجا سنو رفتم گفت هیچی نیست دوازرده روز بعد جا دیگه سنو رفتم گفت  زیر زخم توده هست ۱۰/۵در ۸میل التهابی میزنه توده هیپواکو با مرکز هیپراکو

بردم دکتر گفت التهابه چیزی نیست توده هم باشه باهاش کاری نداریم اگر بزرگ بشه فقط درش میاریم همین بهترین جراح پستان شهرمونه

خودم از دلهره این ماه باز رفتم سنو گفت اون توده شده  ۷در۴/۵ اما  کنارش یکی دیگم هست شاید همینه دو تکه شده یا کنار هم زیرو رو بودن یا توی ادم چربی بوده من متوجش نشدم گفت نامنظمه اما ظاهر بدخیمی ندارن حتی شکل نامنظمش هم مثل بدخیمی  نیست تو سنو نوشت هیپواکو هتروژن یکی۶در۴/۵یکی هم  ۷در۴/۵

گفت دکترت استاده سنو رو بهش نشون بده و اطمینان کن ب حرفش 

2742