2733
2734
عنوان

خانوماااااااا این چه مدل عفونته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 24 پست
وای راست میگی من پارسال قارچی گرفتم جونم در اومد تا خوب شد خیلی وحشتناکه کمر دردمم واسه همونه؟

آره ممکنه عزیزم

چی مصرف کردی پارسال؟

آخه من داشتم با ۳ تا فلوکونازول ۵۰ تو یکهفته خوب شدم

بعدشم گفت تا یکماه هر هفته ۱ دونه بخور

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید منم یه مشکل مشابه دارم ممنون میشم راهنمایی کنید...من چند روزه ترشحاتم به شدت زیاد شدن و لزج و ...

خارش سوزش نداری؟

نزدیک ب تخمک گذاری نیستی؟

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید
آره ممکنه عزیزم چی مصرف کردی پارسال؟ آخه من داشتم با ۳ تا فلوکونازول ۵۰ تو یکهفته خوب شدم بعدشم گ ...

منم یه قرصی خوردم تا چند روز اسمش یادم نیس

بعدم کرم واژینال استفاده کردم دو هفته

بعدشم ک تموم شد چیزی مصرف نکردم دیگه بعد یه ماه ترشحاتم عادی شد

خیلی وحشتناک بود ینی جوری گریه میکردم دل گرگ کباب میشد😅

اصلا نمیتونستم بشینم یا راه برم تا چند روز..خداکنه این مثل اون نشه فقط

2728
خارش سوزش نداری؟ نزدیک ب تخمک گذاری نیستی؟

نه اصلا هیچکدوم...اخرین پریودیم چند روز قبل عید بود...الان فک کنم موعده تخمک گذاریه...ینی میگید واسه اونه؟آخه قبلا اصلا اینجور با این شدت نبود...بو هم نداره

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
نه اصلا هیچکدوم...اخرین پریودیم چند روز قبل عید بود...الان فک کنم موعده تخمک گذاریه...ینی میگید واسه ...

نگران نباش طبیعیه

فقط اگه درد سوزش خارش همراهش داشتی سریع برو دکنر

مال شما بخاطر تخمک گذاریه

منم یه قرصی خوردم تا چند روز اسمش یادم نیس بعدم کرم واژینال استفاده کردم دو هفته بعدشم ک تموم شد چ ...

خب اون شدید شده بودم عزیزدلم ❤️

الان قطعا راحت تره درمانش💚

البته ی چیز دیگه هم خوبه ، یجا دفع میکنه کل عفونتو دیگه هم مدت طولانی نمیاد سراغت😅فقط یکم انجامش سخت بنظر میاد

ی حبه سیر رو پوست کن و با سوزن یه نخ بلند ب انتهاش وصل کن و بعد بذار تو واژن شب تا صب ، نخ جوری باشه ک بتونی بکشی بیرون ، نگران هم نباش چون دهانه رحم در حالت معمولی باز نیست و از واژن بالا نمیره ، معجزه وار یهو کلی عفونت خارج میشه

نگران نباش طبیعیه فقط اگه درد سوزش خارش همراهش داشتی سریع برو دکنر مال شما بخاطر تخمک گذاریه

مرررسی عزیزم

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
2740
خب اون شدید شده بودم عزیزدلم ❤️ الان قطعا راحت تره درمانش💚 البته ی چیز دیگه هم خوبه ، یجا دفع میک ...

ممنون از راهنماییت عزیزممم😘😘یه سوال داشتم

لکه بینی هم داره این عفونته یا فقط ترشحه؟

ممنون از راهنماییت عزیزممم😘😘یه سوال داشتم لکه بینی هم داره این عفونته یا فقط ترشحه؟

بله عزیزم مخصوصا بعد از رابطه

درد حین رابطه هم از علائمشه