2737
2739
عنوان

مادرشوهرم همش دخالت میکنه تو اسم بچه توراهیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچه سریع تر اسم انتخاب کن و اعلام کن ناراحتی پیش نمیاد دیگ

وای نه اینجوری هم اگه تا وقتی دنیا نیومده اسمشو بگی همه ازش ایراد میگیرن یا میگن تا نیومد مثلا عوضش کن و...ولی وقتی دنیا بیاد بگی اسمش اینه دیگه کسی حرف نمیرنه

2731
2740
ماه تولدت عالیه اقبال ات بلند  منتها زودجوشی عصبی میشی زیاد  طبع اسم ات آتشی هست

درسته زود عصبی میشم هرچی از دهنم میاد میگم همشم سر این موضوع با شوهرم دعوا دارم..اخه اونم با رفتاراش  ازارم میده😭🥺

هیچ وقت فراموش نکن تو گذشته، خدا از چه مسیرهایی عبورت داد...🍂🌼🍃🌸
اسم انتخاب کنید چندتا با نام مادر بهم بگید براتون محاسبه کنم

ببخشید من میتونم درخواست دوستی بفرستم مجاسبه کنید؟

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

برای منم همینه . پدر شوهرم اسم پسرم رو انتخاب کرد خیلی قدیمیه و من دوسش ندارم و اصلا نمیدونستم قراره شوهرم اسم بچه رو این اسم بذاره . تو بیمارستان بودم که شناسنامه به دست اومد . الانم باردارم و دختره مادر شوهرم میگه بذارید فلان اسم . من به همسرم گفتم در حق این بچه کوتاهی نمیکنم که اسم هزار سال پیش رو بذارم 

نه والا اولین باره بش اینجوری گفتم تازه بعدشم کلی بهم توهین کرد ک نمیدونم خودتون چیکار کردین که بچه ...

بهش میگفتی خب اسم پسرتون رو میذاشتی علی...

حق پدر و مادره که اسم بچه خودشون رو خودشون انتخاب کنن

دیکه تو سن بالا تغییر اسم فایده نداره  چون مهم اینه ک همه شما رو فاطره صدا میکنن و انرژی های ...

اسمم فاطمه نیست فاطره یعنی پدید اورنده از بچگی اسممو دوست نداشتم و الان شرایط برام مهیا تغییر اسم بدم اسم مادرم معصومه

هدف از خلقت هر کودک :خدا هنوز هم از انسان بودن ناامید نیست 👌
2706