2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه دعایی کجا؟

بزار تو آب بمونه بعد بنداز تو یه آب روون

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
2740
هیچی ازش سردرنیاوردم

عکس بفرست 

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
عکسش رو بفرست 

سر درمیارین؟ چون یک جا نوشته بود نخونیدش 

سوره بقره بخونید وبعد توآب روان بندازید 

نمی دونم واقعا باید این کاررا کرد

البته من قبلش نگاه کردم خونده نمیشه که بخونمش 

الان نمیدونم چیکارش کنم

اره  اهلش هستند برای بازشدن بخت جوانها یابهترشدن روابط زوجین و....

حتی اگه برای ایناهم باشه نباید بدون اجازه بدون اینکه بهشون بگن دعا بگیرن برای کسی اسم طرفو بدن به دعا نویس اصلا چیر عادی نیستا