2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ازدواج نه

ولی راجبه بچه خیلی خیلی نظرم عوض شد

اگر شوهرتون کمک دستتون نیس یا خانواده حمایت نمیکنن اصلا بچه دار نشید

الان پدربزرگ من کماست یه ملاقات نمیتونم برم چون هیچکس مسئولیت بچمو قبول نمیکنه یک ساعت برم

البته مامانم هست ولی اگه بخوام برم ملاقات باید با مامانم برم به جز مامانم کسی بچه رو نگه نمیداره

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

دوران مجردی در مورد ازدواج منطقی فکر میکردم 

یک زندگی که باید از خودگذشتگی کنم 

اما فکرشم نمی‌کردم ازدواج و زندگی مشترک اینقدر زیبا و رویایی باشه 

دیدگاهم کلی عوض شد نسبت به ازدواج و زندگی مشترک 

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

فکر کردم ازدواج فقط رمانتیک بازیه ،اصلا به خانواده و فک و فامیل شوهر فکر نمی‌کردم ازدواج کردم دیدم نه تنها از رمانتیک بازی خبری نیست بلکه یسره مجبوری خانواده و فامیلشو تحمل کنی

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2740
بله   واقعا   هر روز  حالم بهتره

خداروشکر

خداروشکر

چقدر حس خوب گرفتم

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

من یهوووو از استرس و افکار منفی خالی شدم

امااااا درگیر یه سری چیزهای دیگه شدم و الان استرس اونا رو میکشم 

اما دارم رو خودم کار میکنم که صبرمو بیشتر کنم، چون من که حالم بد میشه، خانوادم متوجه میشن و اونا هم درگیر من میشدن و من اصلااااا دلم نمی‌خواد پدر و مادرمو اذیت کنم 

واسه من مجردیم خیلی خوب اما دوست داشتم ازدواج کنم

الان که ازدواج کردم اگر شوهرم یه سری رفتارهاشو کنار بزاره، راضی م

بچتون چند سالشه واقعا بچه داری خیلی سخته 

۳.۵ سالشه بیش فعاله یا شایدم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی شیطونه مثلا خواهرکوچکم ۲۲ سالشه ولی چون پسرم کارای خطرناک میکنه میگه میترسم نگهش دارم خدانکرده اتفاقی بیوفته

یا مادرشوهرم حوصله بچه نداره از روز اول گفت بچه نگه نمیدارم در حالی که پسر خواهرشوهرمو داره بزرگ میکنه

2706