2752
2734
عنوان

انقد تو خونه جیغ کشیدم گلوم درد میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 9401 بازدید | 127 پست
فاطمه زهرای تبریزی؟

نه 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا عزیزم دا ی میگی شرکتا از دانشگاهتون رو هوا میببرن رشته ی شما رو دقیقاا برای چی نمیخوای ادامه بدی همینو؟

حقوق یک حسابدار از معلم بیشتره چه برسه کسی که مدیریت خونده

بنظر نمیاد که به تدریس و بچه ها اونقدر هم علاقه داشته باشی فقط برای تضمین شغلت میخوای که واقعا تضمینی درکار نیست وقتی معرمای بازنشسته رو برای حقوق بخور نمیر میارن سرکار چون نمیخوان معلمای جدید استخدام کنن و پول بدن بهشون

والا حسابدار و مدیریت بازرگانی همه جا کار داره و از ۱۰ به بالا شروع میشه حقوقش

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 

عزیزم بهترین شغل برای زن معلمی هستش به نظر من چون وقتی متاهل وبچه دار شدی میفهمی چی میگم..غیر اون اگه برای بزرگ کردن بچه کمکی نداشته باشی باید بی خیال شاغل شدن شی ولی معلمی اینطور نیست کلی تعطیلات و مزایا داره واسه خانم ها

بخاطر 7 8 تومن خودتو تباه نکن. بارشتت میتونی بهترین شغل وحفوق رو داشته باشی درثانی ازکجامیدونی سال اینده چی میشه شاید رشته توروهم خواستن بشین درستو تموم کن بالاخره دری هم به روی تو بازمیشه

اینقدر بدم میاد از این شغل . اعصاب میخواد والا  الانم با این بچه های بی ادب بی تربیت گستاخ . ...

والا بخدا

اینقد بخون که بعد توی مدرسه بدردنخور با یه ذره حقوق با بچه های بی تربیت سرو کله بزن

یه قانونی هست که میگه:گاهی هرچقدر بیشتر پافشاری میکنی وبیشتر سمتش میری و درگیرش میشی اون بیشتر از شما دور میشه🧡🍂... پس رها کن بره شاید رسیدن تو رها کردن باشه! به قول جمله ای که تو کتاب کیمیاگر نوشته بود: انچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت....                                             کارما میگه هرکسی رو بیشتر از لیاقتش دوست داشته باشی بیشتر از لیاقتت ضربه میخوری🤌🪐
منم تمام دوران تحصیلم شاگرداول بودم،تا ارشد هم ادامه دادم ولی یک ماه بعد دفاعم ناخواسته باردار شدم و ...

منم مثل شما شدم ولی خانواده م همیشه سرکوفت میزنن که اینهمه زن که هم سرکار میرن هم بچه اشون نگه میدارن پس چیکار می کنن، میگن تو تنبلی....راست میگن، ولی قبل تنبلی یک زن خسته و افسرده شدم...

خیلی ببخشیدا قبول شی فوقس۶_۷ میلیون میگیری عاقلانهه باش به جاس مهارت یادبگیر یعنی چی این اداها

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2706