2733
2734
عنوان

انقد تو خونه جیغ کشیدم گلوم درد میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 9401 بازدید | 127 پست

من ترم آخر فرهنگیان هستم اگه خواستی کمکت میتونم کنم 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله اینکه صد در صد درسته  منم اون تایم شرایط ادامه رو نداشتم الانم ک دوتا بچه هام  ولی م ...

خب منم اومدم عکاسی استارت بزنم و چقدر بقیه عکسامو ذوس داشتن ولی نمی‌دونم چرا رها کردم،البته یکی اینکه تجهیزات فوق العاده گرونه فقط دوربین و لنزم شده ۱۴۰ و نور هم ندارم،میشد با عکاسی فضای آزاد کسب درآمد کرد ولی من جا زدم و الان خیلی پشیمونم اینجا هم ثبت نام کردم ولی من آدمی نیستم که کاری رو نصفه رها کنم،شما میگی برگردم به عکاسی ؟

2731

واقعا بخاطر حقوق ناچیز معلمی آنقدر خودتو میکشی؟ یعنی اینهمه شغل و مهارت هست ده برابر معلمی درآمد داره. 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
خب منم اومدم عکاسی استارت بزنم و چقدر بقیه عکسامو ذوس داشتن ولی نمی‌دونم چرا رها کردم،البته یکی اینک ...

عکاسی درسته در ابتدا هزینه های سنگین داره و در ادامه اگر نیاز ب تعمیر تجهیزات یا آپدیت شدن خودتون باشه باید هزینه کنید اما بنظرم جوابگو هست تو شرایط کنونی حتماً ادامه بدید و ناامید نشید متاسفانه روحیه کمال گرایی ما باعث میشه از ترس شکست کارمون رو نیمه رها کنیم ، حتما ادامه بده عزیزم قطعاً موفقیت هست براتون در آینده🌱🌱

عکاسی درسته در ابتدا هزینه های سنگین داره و در ادامه اگر نیاز ب تعمیر تجهیزات یا آپدیت شدن خودتون با ...

دقیقا من هم کمال گرا هستم هم ای دی اچ دی دارم،ممنونم بابت روحیه و نظرتون🌹🌿

خوش بحالت

مشاور دارم همه چی دارم بجز یه روحیه خوب😔

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤
ومسال ماده ۲۸خیلی رشته ها یی که قبلن نمیگرفتن میگیرن رشتت بگو شاید بگیرن

مدیریت بازرگانی دانشگاه الزهرا 

روهوا برمیدارن شرکتا و بانکا از دانشگاه ما

ولی من همه فکرم تو فرهنگیانه تودرسای دانشگاهم نمیتونم تمرکز کنم

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤
منممممممم!!!😭😭😭😭😭 می‌دونم ناشکریه اما واقعا دست خودم نیست، دوست دارم تا کنکور بمیرم. فکرش دیوو ...

😔😔😔😔

فاطمه زهرای تبریزی؟

مدیریت بازرگانی دانشگاه الزهرا  روهوا برمیدارن شرکتا و بانکا از دانشگاه ما ولی من همه فکرم تو ...

مدیریت که ماده ۲۸واسه اموزگاری امسال گرفت

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....
مدیریت که ماده ۲۸واسه اموزگاری امسال گرفت

اره ولی بازرگانی نمیگیره

2706