2752
2734
عنوان

چرا راجب مشهدیا اینجور فکر میکنید آخه مگه چه بدی بهتون کردیم 😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 30 پست
کی همچین چیزی گفته؟😐🗿

از دور نگاه میکنن و فقط چرت میگن 

حیلی اعصابم بهم ریخت

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو هر شهر توریستی آدم سواستفاده گر زیاده 

مشهد هم مستثنی نیست هم گرونفروشی هم جنس بی کیفیت 

ولی دلیل بر بد بودن مردمش نیست

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

من از تهران به مشهد مهاجرت کردم. در مشهد ازدواج کردم. بعد فهمیدم قانون مشهدی ها اینه پدر عروس یا بله برون بگیره و به مهمون های داماد شام بده. یا مهمون های عروسی طرف خودشون رو خودشون شام بدن. همه اطرافیانم از همین قانون پیروی می کنن

2731
تو هر شهر توریستی آدم سواستفاده گر زیاده  مشهد هم مستثنی نیست هم گرونفروشی هم جنس بی کیفیت&nbs ...

خوب یکی اینو باید به بعضیا که نمیفهمن بفهمونه

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
از دور نگاه میکنن و فقط چرت میگن  حیلی اعصابم بهم ریخت

آره خدایی هر چرت و پرتی به ذهنشون میاد میجسبونن به ما🤌🏽🗿

اصن بکنیمم فک نکنم به کسی ربط داشته باشه چجوری عروسی میگیریم😐🗿

نواده ی شیطانم🧛🏻‍♀️ اما فرشته ها دورم میپلکنْْْْْْْْْْـْْْْْْْْـْْْْْـْْـ!
من از تهران به مشهد مهاجرت کردم. در مشهد ازدواج کردم. بعد فهمیدم قانون مشهدی ها اینه پدر عروس یا بله ...

والا اطرافیان شما برای خودشون الکی قانون گذاشتن 

شام عروسی و عقد و اینا با پدره داماده

خوبن بابا

من هرچندسال مسافرت میرم مشهد میشینم با مغازه داره حرف میزنم یا مردم عادی

عاشق لهجشونم

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
من از تهران به مشهد مهاجرت کردم. در مشهد ازدواج کردم. بعد فهمیدم قانون مشهدی ها اینه پدر عروس یا بله ...

اگه پدر عروس بله برون هم نگیره،پدر داماد موظفه که یه تعدادی مثلا۲۰۰ نفر یا بیشتر،کمتر رو شام بده

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
آره خدایی هر چرت و پرتی به ذهنشون میاد میجسبونن به ما🤌🏽🗿  اصن بکنیمم فک نکنم به کسی ر ...

😂🥲

خوب یکی اینو باید به بعضیا که نمیفهمن بفهمونه

بیخیال بابا بعضی ها دنبال بهانه میگردن 

برای هر شهری یه ایرادی می گیرند 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
کی گفته همچین چیزی تا با چشم خودت ندیدی الکی چرت نگو  شام عروسی و عقد اینا و همه مال پدر داماد ...

دیدم. هم عروسی خودم.هم جاریم.من که خیلی ناراحت شدم. بعدش ما هم یاد گرفتیم سر عروسی داداش های خودمون اجرا کردیم. چون رسم مشهدی ها همین بود. زن داداشام اصلا ناراحت نشدن. چون رسمشون همینه

دیدم. هم عروسی خودم.هم جاریم.من که خیلی ناراحت شدم. بعدش ما هم یاد گرفتیم سر عروسی داداش های خودمون ...

هر کسی برای خودش یه رسم درست کرده 😒

رسم قالب بر مشهد اینه هزینه عقد و عروسی پای داماده کاش اینو متوجه بشی

هر کسی برای خودش یه رسم درست کرده 😒 رسم قالب بر مشهد اینه هزینه عقد و عروسی پای داماده کاش اینو مت ...

ما که توی این ۳۰ سالی که در مشهد هستیم این جوری دیدیم. واقعا رسم مزخرفیه. برو از اطرافیانتون بپرس