2737
2734
عنوان

بنظرتون‌حق با منه یا شوهرم

158 بازدید | 10 پست

بچها من دوسال ازدواج کردم..سال اول عید رو اومدیم پیش فامیلای شوهرم۱۴روزو اونجا بودیم..ینی از این خونه ب اون خونه .حالم  دیگ بهم میخورد..امسال عید رو شوهرم گفت برات جبران میکنم..ولی بازم اوردتم خونه فامیلاش از این خونه ب اون خونه..امروز صب دیگ میخواستیم بریم خونمون.یکی از داییاش زنگ زده ب اون یکی داییش ک رضا(شوهرم)میخاد بره زنگ بزن بهش..شوهرمم مونده تو رودروایسی قبول کرده..حالمم اصلا خوب نیست..اونقدر گریه کردم دارم میمیرم..تازه همه دارن دعوام میکنن ک چرا ناراحتی تو جمع نشستی..زن دایی شوهرم دعوام کرده ک همه میگن مگ رضا با شیدا دعوا کرده ک اینقدر ناراحته..اون یکی زنداییشم بهم میگ خوش رو باش..منم بهش گفتم وقتی جالم بده نمیتونم خوش رو باشم..خسته شدم😭

خدایا شکرت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا من کلا کاری به شما ندارم ولی خودم عاشق اینم همش اینور اونور برم مهمونی🤦🏻‍♀️ خودمم هیچ کاری نک ...

عزیزم خب شخصیتا متفاوتن..من واقعا حالم خوب نیست معدم درد میکنه

خدایا شکرت.
به نظر من الکی شلوغش کردی

چرا؟فک کن ۵روز یجا باشی..پریود باشی معدتم از ۵روز پیش درد میکنه ..هی این خونه اون خونت کنن..بخای بری خونه خودت از ماشین پیادت کنن چ حسی داری؟

خدایا شکرت.

کاش همه میدونستن وقتی با کسی ازدواج میکنن فقط اون پسر یا اون دختر ملاک نیست شما داری با یه خانواده وصلت مبکنی و باید شرایط اونا رو بپذیری . مشخصه شما اهل سکوت و تنهایی و تو خونه نشستنی اونا اهل برو بیا و مهمونی . تقصیر هیچکدومتون هم نیست . یا باید گذشت کنی بپذیری یا هی دعوا و کدورته . چاره دیگه نیست . چون معمولا اون نمبتونه از شلوغی فرار کنه به خاطر حرف مردم

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738
چرا؟فک کن ۵روز یجا باشی..پریود باشی معدتم از ۵روز پیش درد میکنه ..هی این خونه اون خونت کنن..بخای بری ...

من حس بدی ندارم،وقتی اطرافیانم خوبن میگم دوستم دارن و بیشتر دوست دارن پیششون باشم.. اما اگه اطرافیانم بد باشن نهه ، اصلا نمیرم که بخوام بهم سخت بگذره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
عزیزم خب شخصیتا متفاوتن..من واقعا حالم خوب نیست معدم درد میکنه

تازه الان سال دوم هست من الان ۲۳ سال هست ازدواج کردم تازه چند سال هست که کل عید رو خونه مادر شوهر و اقوامشون نیستم و چند روز میام و برمیگردم کلا می تونم بگم ۶۰ تا ۷۰درصد روابط عروس و خانواده شوهر توی نوروز همین طوریه یعنی عروس بین اقوام شوهر در رفت و امده بی خیال باش تا بگذره اون گردش و کیف و حال مال توی اینستاس و یه تعداددمحدو