2737
2734
عنوان

خوش بحالتون اگر نمیدونید هایپرامزیس چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 53 پست
چرا سختش میکنی بگو ویار دارم دیگه  همه دارن سخت نگیر به نی نی فکر کن و شاد باش

من فکر کردم بیماری ناشناخته هست اولش 😑

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
ماشالله با این همه سختی بیخیال بچه هم نشدی پشت کارت زیاده. اما اینجور بچه ها عزیز تر هستن. منم با ...

ممنونم مهربان ، چون خودم تک فرزندم دوست دارم خانواده ی پر جمعیت 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ان شاءالله به سلامتی بارتو بیاد بغلت حتما رعایت کن غذای کم حجم در دفعات زیاد بخوری غذاهای آبکی و م ...

من اصلا نمیتونم چیزی بخورم حتی یک قرص ، بارداری اولم دکترم با همین توصیه ها همش منو برمیگردوند خونه انقدر ادامه داد تا از خونریزی داخلی بیهوش شدم و .....

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
منم تک فرزندم هرکاری میکنم دومی رو باردار نمیشم الان تو پروسه ivf هستم  امیدوارم نتیجه بگیرم

منم دومی رو رفتم برای آی وی اف ولی قبل پانکچر فهمیدم باردارم البته سقط شد ، امیدتو از دست نده سومیو بدون هیچ درمانی باردار شدم خدا بهم جایزه داد از بس برای اون دو تا دویدم

چرا سومی رو آوردی حالا با این شرایط

عرض کردم تک فرزندم و خانواده ی پر جمعیت دوست دارم ضمن اینکه تحقیق کردم رشد بچه‌ها بیشتر و بهتر میشه

2740

اینی که گفتیو تازه  اولین باره شنیدم اگر همون  تهوع   بالا اوردن  ایناست من تااااااا ۶ ماه درگیرش بودم   از همه چی همه جا  حالم بهم میخورد  حس میکردم کل اشپزخونم  بو میاد  ۶ ماه لب به مرغ گوشت نزدم  پیاز اه اه حتی اگهی تلویزونی هم میددیدم غذا نشون میده  اوق میزدم  بالا میوردم 

دیگه برای شما تو بهشت باید فرش قرمز پهن کنن انقدر سختی کشیدی انشالله به سلامتی زایمان کنی راحت شی

ممنونم مهربان ، خدا عزیزانتونو حفظ کنه

اینی که گفتیو تازه  اولین باره شنیدم اگر همون  تهوع   بالا اوردن  ایناست من تااا ...

نه عزیزم ، بالاتر توضیح دادم چجوریه ، خونریزی داخلی و کمبود وزن و ....

منم دومی رو رفتم برای آی وی اف ولی قبل پانکچر فهمیدم باردارم البته سقط شد ، امیدتو از دست نده سومیو ...

ای جانم 

خدا برات حفظ شون کنه

منم آرزومه خانواده بزرگ داشته باشم

خونه م پر صدا بازی و خنده و حتی دعوای بچه باشه

من فعلا دکتر بهم گفته ۲۰روز ال دی بخورم بعد ۱۲ روز آمپول سینافکت بزنم و برم پیشش دوباره. 

بهمن هیستروسکوپی انجام دادم خیلی اذیت شدم

امیدورام بقیه مراحلش آسون تر باشه

ای جانم  خدا برات حفظ شون کنه منم آرزومه خانواده بزرگ داشته باشم خونه م پر صدا بازی و خنده و ...

منم عکس رنگی گرفتم اونم چند بار با اینکه نرمال بود جواب ، ممنونم مهربان ، خدا عزیزان شمارو حفظ کنه و به هردومون آنچه نداشتیم هدیه بده پر از شادی و نشاط و خنده

اوه   من دیدم اون خانوم  نوشته   فقط دیدم   اصلا اطلاعی نداشتم&nb ...

ممنونم عزیزم

2706