2733
2734
عنوان

بین دو راهی موندم خداااااااا😭🤦

124 بازدید | 10 پست

6ماه پیش منو شوهرم مامانمو داداشم رفتیم شمال انقد اذیت شدیم از خود شمال نق زدن تا اینکه رسیدیم ی سوئیت کرایه کردیم یا میگفتن کثیفه گرمه پام ورم کرده کی میریم خونه منم گفتم بزور ک نگفتم بیاید ن تو مارو آوردی یا ی چیزی میگفتن اعصابم خورد میشد میرفتم با شوهرم بحث کردن .....اینا فعلا جزئی از اون مسافرت مسخرس، الان میخوایم بریم شهرستان پیش خانواده شوهرم دیشب   شوهرم ی تعارف زد ب خانوادم  دوس ندارم تو این سفر باهامون باشن، بنظرتون چیکار کنم ؟

و ایما گذشت اونچه نباید ایگذشت ...باقی عمر هرچه بادا باد..🖤🍁

هیچی اصلا دیگه کلام نکن خواستی حرکت کنی زنو بزن ما داریم میریم چیزی از اونجا خواستین بگین بخرم براتون

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مسافرت برای تجدید قوا ونیروگرفتنه اگه سازتون بهم نمیاد خب باهم نرین بزور که نیس عزیزمن اینطوری ازمسا ...

آره راستم میگی ، مامانم ی آدم استرسی هست ی کم شوهرم تند بره دیگ استرس رو ب هممون میده

و ایما گذشت اونچه نباید ایگذشت ...باقی عمر هرچه بادا باد..🖤🍁

بگو حالشون بده ..کار دارن خودم تعارف میکنم دوست داشتن میان ممنون که بفکر مادرمی ..میگمت اگه  اوکی بود بیان باهامون نبود نمیگمت ..بعد برو به مادرت بگو مسافرت خسته کننده س نیای بهتره مجبوری میخوایم بریم یه جوری کن که دلش نباشه بیاد ..چه میشه کرد اینجوری بهتره.که مادرتم دلش نشکنه ...

آره راستم میگی ، مامانم ی آدم استرسی هست ی کم شوهرم تند بره دیگ استرس رو ب هممون میده

ببین اخلاق مامانا بابچه ها فرق داره شاید اون برای صلاحتون یه چی میگه به مزاق ما خوش نمیاد

به نظرم اگه راضی نیسی یه جور بگو که ناراحت نشه وحتما باشوهرتم برای مسافرتآی دیگه هماهنگ کن که دوس دارم دوتایی بریم

تنهاییم شرف داره به تموم جمعاتون🤫🤫