2737
2734

ماخرید نامزدی عقدمون یکی بود بااینکه میدونست لباسی ک برام خریدن خیلی کوتاه بود مناسب نبود باز تعارف نکرد عقدمون ۱۰ اسفند بود خیلی ناراحتم ک از پول خودم خرید کردم دلم میخواست اون خرید کنه برام همش میگه ندارم حتی برا خودشم چیزی نخرید دستش خالیه عصابم خرابه مادرم تیکه میپرونه مگه بچه ی ک ۵۰۰ بهت دادن برا عیدیت

خب میگی نداره واسه خودشم نخریده

خانواده اش نمیتونستن کمک کنن؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خب مگه شرایطش از اول ندیده بودین 

بعد ده اسفند که ملت برای عید خرید میکنند 

دیگه خرید عید کدومه 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

کارش چیه؟

خونه و ماشین داره؟

دیدی وضعش خوب نیست که نمیتوته کوجیک ترین نیازتو بر طرف کنه چرا بله دادی؟

ولی از من نصیحت بندازش تو خرج بدونه تو ام نیاز داری 

تو نامزدی هرطور رفتار کنی تا اخر باهات همونطور رفتار میشه

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
2738
همش همینو بهم میگه خرید عقدم شد ۱۰۰ تومن

صد میلیون ؟؟؟

میخوای با اعصاب و روان ما بازی کنی 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
همش همینو بهم میگه خرید عقدم شد ۱۰۰ تومن

۱۰۰میلیون برای عقد؟

از خودش داد؟

چه زیاد برای یه عقد 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
اونک عرضه یدست لباس خریدن براتو نداره گوخورده زن گرفته والا

بابا ده اسفند صد تومن خرج کرده ها 

2706