2752
2734
عنوان

شوهرم هر جا میره من و نمیبره میخوام به زور همراش برم

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از میپرسم‌جواب درستی نمیده خب بیخود میکنن زن بگیرن وقتای ک نیاز دارن خوب به زن میچسپن اون موقع هم‌من ...

وای چقدر غیرمنطقی هستی خدایی شوهرت حق داره😄😄

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
2731
دلم میخواد برم خب

خب مردن فقط! چند سالته؟ ی جوریه! نمیدونی! 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
چجوری غیر منطقی هستم دلم‌میخواد همراش برم بیشتر برا اینکه رو ی پا وایساده میگه نمیبرمت میخوام برم&nb ...

مث بچه دوساله شدی لج آوردی 😄😄

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
از میپرسم‌جواب درستی نمیده خب بیخود میکنن زن بگیرن وقتای ک نیاز دارن خوب به زن میچسپن اون موقع هم‌من ...

عزیزم کار شوهرت از اول همین بود ؟شما خبر نداشتی راننده جاده هست ؟من یه بار همسرم داشت می رفت جای گفتم منم ببر گفت چرا گفتم نگران میشم گفت اونای که دائم تو جاده هستن خانواده هاشون پس  چیکار میکنن گفتم من با راننده که ازدواج نکردم اگه شغلت راننده بود ازدواج نمی کردم باهات اونای که ازدواج میکنن از اولش میدونن شغل راننده یعنی چی شما اولش نگاه به این چیزا نکرده بودی ؟الان یادت افتاده ؟

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍