2733
2734
عنوان

شوهرم هر جا میره من و نمیبره میخوام به زور همراش برم

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 90 پست
نه بابا اصلا اینجوری نیست چون میگه نمیبرمت سر لجش به زور میشینم‌تو ماشین ببینم میخواد چی کار کنه

گناه داره اعصابشو خورد نکن .سمی نباش

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

همسر منم کاری جای میره منو نمیبره یه بار قرار بود بره از یه شهرستان موتور بخره گفتم منم ببر تنهای نرو برگشت گفت من واسه تفریح که نمیرم واسه کار میرم ممکنه با دوتا مرد غریبه جای برم یا برم جای تو چند ساعت تو ماشین قراره تنها باشی ؟راست میگه دیگه شوهرت قراره بار بزنه بار خالی کنه تو تو دست پاش هستی مگه واسه تفریح میره 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار جدا تفریح جدا . این دوتا رو با هم قاطی نکن تا آرامش و آسایش داشته باشی . ‌

آمار بگیر ببین چند درصد کسانی که کارشون رانندگی و حمل و نقل هست زنشون هم باهاشون هست . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
2731
چطور تو مسافرت با همین ماشین حوصلمو داره وقتی بار داره حوصلمو نداره چطور حوصله پسر عموش و داره 

اینارو از خودش بپرس ، ولی در کل مردها دوس ندارن زنها بهشون بچسبن همش

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  

وا بیکاری؟ 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
اینارو از خودش بپرس ، ولی در کل مردها دوس ندارن زنها بهشون بچسبن همش

از میپرسم‌جواب درستی نمیده خب بیخود میکنن زن بگیرن وقتای ک نیاز دارن خوب به زن میچسپن اون موقع هم‌من بدم میاد 

خودم زیاد دیدم بخدا خانوادگی میان 

من همسرم زیاد درخواست بار بردن بار اوردن میکنه تا حالا ندیدم بگه یکی با زنش اومده بود از شهرهای دور هم میان

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍