2737
2739
عنوان

پشتم خیلی میسوزه سمت چپ

148 بازدید | 18 پست

سلام یه دوماهی بود که پشتم یکم دردمیکرد یا میسوخت البته خیلی کم.قبل عید

الان سوزشش خیلی بیشتر شده انگار که سوزن توی پوستم فرو میکنن.بیشتر پوستم میسوزه.سمت چپ پشتم و پشت قفسه سینه 

سوزشش  اصلا به شانه و دستم کشیده نمیشه.فقط پشتمه

عشقها میمیرند رنگها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه شیرین وچه تلخ دست ناخورده به جا میمانند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش دفوق تخصص قلب رفتم نوارقلب و اکو گرفت گفت قلبت مشکلی نداره...فشارم هم نرمال بود

کمی فقط تپش قلب داشتم که گف چون ادم استرسی هستی ازاون هست

عشقها میمیرند رنگها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه شیرین وچه تلخ دست ناخورده به جا میمانند
2728

اما بااینکه این چنرروزه سعی کردم آرووم باشم اما بازم سوزشش ازبین نرفته

به دکتر قلبم گفتم از معده نیست گفت اینها عصبیه و چون من 7سالی میشه کیسه صفرام رو برداشتم گفت به معده ت خیلی ربط پیدا نمیکنه ...نمیدونم چرا ...

2738
معده ات غذای درسو بخور به وقت آرام آرام اینکه چک کن دیسکی چیزی نداری

دیسک چی ممکنه باشه؟

ما خانوادگی ارثی تجربه داریم اسید معده ات تنظیم نیست 

برو عطاری بارهنگ بخر . شبیه خاکشیره ولی سیاه 

نصف لیوان گلاب نصف عرق نعنا یه قاشق غذاخوری بارهنگ یه مرباخوری عسل بریز بذار سر گاز تا بجوشه از لحظه ای که جوشید پنج دقیقه صبر کن خاموش کن از داغی که افتاد بخور . بهترین تایمش اینه ده شب قبل خواب بخوری

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
ما خانوادگی ارثی تجربه داریم اسید معده ات تنظیم نیست  برو عطاری بارهنگ بخر . شبیه خاکشیره ولی ...

عزیزم شما هم به همین شکل سوزش پشت بدن رو دارید؟

ما خانوادگی ارثی تجربه داریم اسید معده ات تنظیم نیست  برو عطاری بارهنگ بخر . شبیه خاکشیره ولی ...

ممنون گلم امتحان میکنم