2737
2734

اول از هرچیزی بگم من هیچ انتظار و توقعی نداشتم و ندارم از خانواده ها. زندگیمون رو از روز اول خودمون ساختیم و خانواده همسرم با اینکه داشتن یک ریال کمک نکردن. هردو شاعلیم نیازی بهشون نداریم و منم معتقدم هرچی پول دارن اختیارش دست خ‌دشونه و میتونن به ما ندن. که ندادن😂

مادر همسرم اعتقادش اینه که مادر باید بشینه سرجاش و پسرهاش خرجش کنن. ملک و املاک زیاد دارن. ولی خودشون توی یه خونه داغون تو محله بدی زندگی میکنن. ۴ تا بچه داره که برای ازدواج، تحصیل، مستقل شدن، هیچ مناسبتی تو زندگی هیچکدوم خرج نکرده. همشون از خیلی سن کم رفتن سرکار به دخترش هم جهیزیه نداده. بقیش تو کامنته تایپ کردم

وقت ازدواج ما که شد (۵ سال پیش) همسرم خیلی سال بود مستقل بود از خانواده جدا زندگی میکرد، خودمم همینطور، خانواده همسرم گفتن ما هیچ رسمی نداریم. نه طلا خریدن نه کادو دادن نه خرید عقد نه عروسی نه هیچی. واقعا هیچی که میگم هیچی هیچی. عروسی نگرفتن خود همسرم با مشارکت خودم گرفتیم. 

سر عقد یه زنجیر قدیمی خودش که مشخص بود مدل ۵۰ سال پیشه رو داد. بعد گفت اینو تو چمدون داشتم برات آوردم!

این تنها طلایی بود که تو ۵ سال عروس بودنم به من دادن. من اینا رو دیدم هیچ انتظاری از این خانواده نداشتم و ندارم. ۵ ساله خودمون کار کردیم ماسین خریدیم خونه خریدیم وسایلمون رو نو کردیم کلی کشور رو گشتیم ایشون هربار ما رو دیده فقط گفته پولاتونو حروم نکنین. دخالتش تو زندگیمون صفره همسرم باهاش یه ارتباط محترمانه حداقلی داره صرفا برای اینکه حق پسری رو به جا بیاره. ماهی ۲ ماهی یک بار میریم خونه هم. یه وعده نهار میخوریم دو سه ساعت و تمام،

همه اینا زو گفتم که بگم خواهر کوچیک همسرم که ۲۸ سالشه داره عقد میکنه هفته های آینده عقدشه. ما قصد مهاجرت داریم بخاطر این مراسم برناممون رو عقب انداختیم که حتما باشیم، چند بار دیدم مادر همسرم رو این مدت، هربار به من گفتن چی میاری برای خواهر شوهرت؟ سرویس خریدین براش؟

🫤

ایشون انتظار دارن ما دوتا تو این موقعیت یه سرویس کامل برای دخترش بخریم. الیته خواهر شوهرم دختر خوب و ارومیه و با اینکه نه خودش نه پدر مادرش هیچیییی به ما ندادن من براش یه زنجیر کوچولو خریدم گذاشتم کنار. همسرم هم میگه چیزی نمیخواد کادو بدیم، پول بدیم، من جون دوستش دارم و خواهرشوهر  خوبی بوده همیشه برام، اون زنجیر رو میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان مادرشوهرم دوباره زنگ زد گفت کادوی شما چیه؟؟؟ گفتم من فکر میکردم رسم طلا ندارید شما. چون این مدت تا جایی که یادم میاد طلا نبوده تو برنامه‌های ما، برای همینم ما یه مبلغ پول و یه زنجیر کوچیک به رسم یادبود میدیم بهش خوشبخت باشه

الانم که همه وسایل رو فروختیم و پول‌ها رو دلار کردیم بیشتر از این توانمون نیست 

ایشون پشت تلفن کلی به من تضیحت کردن که کادوی برادر ابروی خواهر رو میخره! خودشون چی دارن میدن به دخترشون؟ 

سکه پارسیان 🫠

2731

عزیزم خوش به حالت

وضع شما از ما بهتره

پدرشوهرم علاوه بر اینکه حمایت مالی نداره قشنگ پولامون رو میدزده

مادرشوهرمو طلاق داده زن دوم گرفته

با شوهرم مغازه مشترک دارن اخر ماه پولارو برمیداره

شوهرمم خیلی سادست خنگه

اهمیت نده ، یه گوشتو در کن یه گوش‌تو دروازه واسه حرفاش.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2738
عزیزم خوش به حالت وضع شما از ما بهتره پدرشوهرم علاوه بر اینکه حمایت مالی نداره قشنگ پولامون رو مید ...

قربونت برم اینام اگر همسر من جلوشون نمیگرفت همین بودن

همسر من خیلی قاطعانه جلوشون وایساده 

الان مادرشوهرم دوباره زنگ زد گفت کادوی شما چیه؟؟؟ گفتم من فکر میکردم رسم طلا ندارید شما. چون این مدت ...

بگو باشه و بحث نکن تو که میخواهی مهاجرت کنی همون کادو که خریدی رو بده تمام 

عاشق کشورم ایران عزیزم هستم🌹

سکه پارسیان بخر بگو میخواستم مثل شما بدیم کم نداده باشیم زنجیرم خودت بنداز 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
الان مادرشوهرم دوباره زنگ زد گفت کادوی شما چیه؟؟؟ گفتم من فکر میکردم رسم طلا ندارید شما. چون این مدت ...

بگید ما که داریم میریم ؛همینکه موندیم و‌برنامه هامون رو عقب انداختیم بزرگترین احترام و لطف رو کردیم بهتون، کادو هم هرکسی اندازه که میتونه و واسش شده میده 😊😉.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
بگو باشه و بحث نکن تو که میخواهی مهاجرت کنی همون کادو که خریدی رو بده تمام 

این همه سال من عروس اینام هیچ بحث و دعوایی تکردم باهاشون درحالی که بهانه برای دعوا زیاد بود

دم آخری ببینم میتونن یه جنجالی بکنن 

2706